Hotel Sielanka nad Pilicą****

Hotel Sielanka nad Pilicą **** łącząc wysublimowane, ciepłe i komfortowe wnętrza oraz najwyższą staranność i dbałość o każdy detal jest obietnicą niezapomnianej przygody. Tą rodzinną posiadłość tworzą zakochani w sielskiej ziemi ludzie, których pasją jest rozbudzanie radości życia.

sielanka nad pilicą

Ten hotel pod Warszawą to prawdziwa oaza spokoju i komfortu w otoczeniu wspaniałej przyrody. Wszyscy, którym bliska jest filozofia bliskiego kontaktu z naturą, wyciszenia, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia z pewnością docenią ten hotel. Okolice Warszawy zapewniają tutaj ciszę, spokój i sielskie pejzaże dzięki zielonej ścianie Puszczy Stromeckiej z jednej strony i malowniczej dolinie rzeki Pilicy z drugiej.

Zrzut ekranu 2016-08-30 o 21.56.44

Na stu hektarowym terenie oprócz hotelu, znajduje się prestiżowy ośrodek jeździecki, w którym rozgrywane są Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody oraz centrum piłkarskie , będące bazą dla drużyny Chorwacji podczas UEFA EURO 2012.

Zrzut ekranu 2016-08-30 o 21.57.38

Całość dopełniają rozległe łąki, leśne dukty, zarybione stawy i oczka wodne.

Zrzut ekranu 2016-08-30 o 21.57.54

Lokalizacja Hotelu Sielanka nad Pilicą****nad samą rzeką, na skraju Puszczy Stromeckiej, zaledwie 50 km od Warszawy sprawia, że sielskie pejzaże i 100 ha możliwości spędzania czasu jest na wyciągnięcie ręki.

Kontakt: www.sielanka.pl