4* Hotel Liberté 33 jest nowym miejscem na mapie Poznania, chociaż frontowy budynek, w którym mieści się 16 pokoi i apartament, recepcja, restauracja i sale konferencyjne powstał przeszło sto lat temu – w 1920 r. Ta zabytkowa willa łączy w sobie cechy neobaroku oraz klasycyzmu i zlokalizowana jest przy ul. Libelta 33 – w zielonym sercu stolicy Wielkopolski. Dopełnieniem Hotelu jest drugi budynek Oficyny, gdzie goście mają do dyspozycji 43 komfortowo urządzone pokoje, winotekę Foodwine i parking, a także fitness room i saunę.

Podkreślić należy też wyjątkowe koncepty kulinarne, którymi delektowałyśmy się w trakcie spotkania. L33 Bistro&Bar to nietuzinkowa restauracja w stylu angielskiego bistro z barem i kawiarnią, gdzie można spotkać się przy przekąskach i winie, wejść na szybki obiad lub kawę, ale także zjeść pełen posiłek a’la carte. Proponuje międzynarodową kuchnię we współczesnym wydaniu bazującą na produktach sezonowych i urozmaiconą lokalnymi akcentami. W barze natomiast mamy do dyspozycji bogatą selekcję ginów i toników z całego świata serwowane w różnych wariacjach oraz klasyczne koktajle alkoholowe i wyjątkowe
wina z oferty sąsiedniego wine baru Foodwine, który jest też kameralną winoteką posiadającą szeroki asortyment win, zarówno z własnego importu jak i Winnicy Edison zlokalizowanej obok drugiego obiektu – Hotelu Edison z Baranowa k/Poznania. Dopełnieniem oferty L33 Bistro&Bar jest unikalny letni Gin Bar funkcjonujący w hotelowym ogrodzie w ciepłe wieczory.

Lokalizacja hotelu jest nie tylko wyjątkowa z punktu widzenia okalających ją parków, ale także bliskości najważniejszych punktów Poznania, czyli Starego Rynku, Dworca Głównego PKP, a także Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jesteśmy pewne, że jeszcze wiele razy odwiedzimy nasz ulubiony poznański hotel.

Do zobaczenia w Poznaniu!


fot www.liberte33hotel.pl

hotel | liberte 33 hotel poznań | Poznań | Spotkanie otwarte LBC w Poznaniu

Czytaj także