Podczas spotkania odbędą się 2 prelekcje kobiet funkcjonujących na co dzień w biznesie:

  1. Aleksandra Nowotarska, team leader w PwC Center of Excellence – opowie o przywództwie przyszłości, kobiecie w roli lidera oraz swoich doświadczeniach związanych z kierowaniem zespołem.
  2. Izabella Piekarska, business coach, psycholog, oraz trenerka rozwoju osobistego i biznesu – zainspiruje uczestniczki do działania przy użyciu autorskiej metody rozwoju potencjału.

Głównym punktem spotkania będzie moderowana sesja networkingowa, która umożliwi zapoznanie się uczestniczek, wymianę doświadczeń i wizytówek.

Zapisy ruszają 29.05 (niedziela) o godzinie 20:00. Link będzie dostępny na wydarzeniu na Facebooku.

 W tej edycji stawiamy na wymianę doświadczeń – mówi Karolina Małkowska, koodrynatorka projektu w Trójmieście. – W ankietach, które przeprowadziłyśmy w marcu spotkałyśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat naszych spotkań. Wiele kobiet jednak zaznaczało, że brakowało im czasu na rozmowę z innymi uczestniczkami. Wiemy jak cenne mogą okazać się te rozmowy, dlatego przy okazji następnego spotkania, zamiast trzeciej prelekcji, odbędzie się moderowana sesja networkingowa, którą poprowadzi doświadczona w tym temacie Agnieszka Tokarska.

Marcowe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem, a wejściówki (60 miejsc) rozeszły się w 45 sekund! To jedyne, na taką skalę, bezpłatne spotkanie Kobiet Biznesu w Trójmieście. Zupełnie za darmo, poza dawką pozytywnej energii, inspiracjami i cennymi kontaktami uczestniczki otrzymają pełne zniżek i prezentów pakiety startowe, poczęstunek i możliwość wygrania wielu nagród w konkursie wizytówkowym.

„Przedsiębiorcza Kobieta” to ogólnopolski, innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy jego realizacji jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Więcej informacji:

przedsiębiorcza kobieta

Czytaj także