Projekt Przedsiębiorcza Kobieta jest realizowany w 13 miastach w Polsce. Nie jest to typowe wydarzenie szkoleniowo-warsztatowe, gdyż jego priorytetem jest możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi kobietami biznesu.

Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza kobiety w każdym wieku do wzięcia udziału w wydarzeniu „Ekopozytywny Dzień Przedsiębiorczych Kobiet”.
XI edycja projektu, odbędzie się już 6 marca o godz. 17:00 w sali Jowisz O4Coworking OBC w Gdańsku. Na uczestniczki czeka mnóstwo niespodzianek, dawka wiedzy merytorycznej,
podstawy ekopozytywnych pasji oraz możliwość uczestnictwa w pokazie mody second hand!

Wydarzenie ponadto składa się z dwóch inspirujących prelekcji oraz moderowanej sesji networkingowej, podczas której uczestniczki nauczą się jak najefektywniej nawiązywać nowe znajomości i tworzyć sieci kontaktów biznesowych.

img_6557

Partnerami wydarzenia w tym roku są przede wszystkim małe przedsiębiorstwa prowadzone przez inne kobiety biznesu, m.in: JustArt Studio, Body&Mind Clinic, Kosmetolog Maria Gosk, Specialize Your English, Avocado Vegan Bistro i wiele, wiele innych.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/616759662420389/
Link na fanpage projektu: https://www.facebook.com/pktrojmiasto/

ekopozytywny dzień | przedsiębiorcza kobieta

Czytaj także