Marka ViaAroma powstała w 2017 roku, było to moje „postanowienie noworoczne”, że wreszcie będę robiła to, co kocham i od czasu, kiedy zajęłam się prowadzeniem własnego biznesu nie mam poczucia, że chodzę do pracy.

Tworzę własne wzory biżuterii zapachowej, jest to nowość na rynku inspirowana tym, co widziałam mieszkając w USA. Staram się ostatnio projektować wzory inspirowane polską sztuką ludową (z myślą o promocji polskiej kultury w Polsce i za granicą) lub nawiązujące do mojej ukochanej jogi. Sprowadzam olejki eteryczne z destylarni na całym świecie dbając o najwyższą jakość, staram się szerzyć wiedzę i pasję wśród Polek, chcę wykreować modę na naturalne zapachy tworzone na bazie tak wartościowych esencji roślin. Wcześniej sama korzystałam z olejków firm amerykańskich, gdzie jakość była znakomita, ale forma sprzedaży MLM i zawrotne ceny odstraszały klientki, postanowiłam dotrzeć do najlepszych źródeł naturalnych olejków i udostępniać je Polkom w przystępnych cenach.

Prowadzę także warsztaty, gdyż moją misją jest edukacja w zakresie aromaterapii, uczę jak komponować zapachy, jak tworzyć naturalne środki do czyszczenia w domu, a przede wszystkim jak wpływać aromatami na emocje. Moja biżuteria jest unikalna na rynku w Polsce, stworzyłam ją w taki sposób, aby każda osoba mogła skomponować dla siebie wyjątkowy model – poczynając od wzoru, poprzez kolor, aż po dodatki, do tego wysoka jakość i szeroki asortyment olejków tworzą niepowtarzalną biżuterię, którą można w łatwy sposób dostosować do nastroju lub ubrania.

Kontakt: www.viaaroma.pl

Poznaj również