Od 2015 roku ma swoją siedzibę w budynku, który jest własnością Aleksandry a od 2019 roku został rozbudowany o profesjonalne zaplecze wysyłkowe. Od 2013 roku rozpoczął sprzedaż online poprzez stronę internetową  www.skleppieknydom.pl. W 2014 roku zaczął sprzedawać na największej platformie aukcyjnej w Polsce. Początki w e-comerce były trudne, jednak od samego początku marce przyświecała zasada transparentności, uczciwości  i rzetelności wobec klienta.

Marce przyświeca zasada transparentności, uczciwości i rzetelności wobec klienta.

Misją firmy jest stworzenie miejsca przyjaznego klientowi, który po zakupach zamieni swój dom w Piękny Dom.

Sama uczyłam się podstaw działania strony internetowej, moderowania jej, poznawałam nowe technologie pozwalające na automatyczne zmiany stanów magazynowych między platformami sprzedażowymi. Rozwijałam zespół zajmujący się obsługą zamówień internetowych. Sukcesywnie dążyłam do zbudowania stabilnej pozycji wśród sklepów internetowych oferujący podobny asortyment.

Obecnie sklep stacjonarny zajmuje ok 200m2, ma w asortymencie ponad 25 tyś artykułów.

Sklep wyróżnia się szeroką ofertą polskich producentów porcelany, wysokiej jakości produktami  do wyposażenia domu i nie tylko, dlatego każdy klient znajdzie to czego potrzebuje. Dzięki współpracy z polską siecią Drogerii Jasmin sklep zapewnia także szeroką gamę produktów drogeryjnych.

Klienci, kupując w sklepie Piękny Dom, wspierają polską gospodarkę i tworzą miejsca pracy.

Kontakt: www.skleppieknydom.pl

Poznaj również

Przytulam.pl

Przytulam.pl

CHRISTINE GRANVILLE- Agnieszka Bobrukiewicz

CHRISTINE GRANVILLE- Agnieszka Bobrukiewicz

Appassionata

Appassionata

Via Aroma - Edyta Tecław

Via Aroma - Edyta Tecław

Kancelaria Adwokacka-Ewa Krzemień

Kancelaria Adwokacka-Ewa Krzemień