Świadczy usługi doradztwa technicznego, projektowania układów, doboru podzespołów. Działa m.in. w sektorze energetycznym, maszynowym, drzewnym i papierniczym, morskim, maszyn roboczych, wydobywczym, gumowym, rolniczym.

Firma istnieje od 2004 roku, powstała poprzez wyłonienie i rozbudowę działu handlowego z firmy Rockfin. Obecnie jest całkowicie niezależnie działającą spółką. CEO firmy Beata Block wcześniej pracowała w Rockfin. To pod jej nadzorem dział Rockfin odłączył się od spółki.

Oferta skierowana jest do firm przemysłowych, w szczególności do biur projektowych, konstruktorów, końcowych użytkowników, działów zaopatrzenia. Posiada siedzibę firmy koło Gdańska oraz oddziały pod Warszawą, w Katowicach i Gorlicach, a w najbliższym czasie w planach jest odział we Wrocławiu. Siecią sprzedaży pokrywa całą Polskę.

Największe atuty firmy to otwartość, elastyczność, szybka reakcja i indywidualne podejście do każdego klienta. Strategia to powiększanie grona klientów z roku na rok, ingerowanie w nowe rynki, produkty, obszary rozwoju, a co za tym idzie, zwiększanie sprzedaży.

Kontakt: www.rdl-hydraulics.com

Poznaj również