Jej misją jest wspieranie osób w procesie odkrywania ich wewnętrznego potencjału, wzmocnienia zdrowia i poczucia dobrostanu w życiu osobistym i zawodowym. 

Ciało i umysł są nierozłączne. Jeśli Twoje ciało jest napięte, zestresowane, pod ciągłą presją i wyeksploatowane energetycznie, a głowa nieustanne zaprzątnięta myślami, które Cię nakręcają, to gdzie jest miejsce na kreatywność, na twórcze podejście do tematów dla Ciebie ważnych? Skąd brać do tego energię? Jej źródło jest w Tobie. Jak odzyskać równowagę i móc do niej powracać, kiedy zauważysz, że jej potrzebujesz? Moją propozycją jest coaching somatyczny.

Pomaga rozluźniać ciało, nauczyć się czuć je i słuchać, aby w ten sposób nawiązać  kontakt ze sobą, swoimi pragnieniami i potrzebami.

  • wzmocnić siebie
  • wyciszyć umysł
  • rozluźnić napięcia w ciele

Subtelna praca z ciałem, jaką daje terapia czaszkowo-krzyżowa, pozwala zainicjować proces poszukiwania równowagi w naszym organizmie, która jest naturalna i wrodzona. Gdy jesteś scentrowana i osadzona w ciele, zaczynasz mieć większy kontakt ze sobą. Pozwala Ci to lepiej radzić sobie z napięciem i stresem. Zyskasz bardziej kreatywne podejście  do życia i wzmocnisz swoje zdrowie. 

Kontakt: www.exploreself.pl

Poznaj również