Maverick

Zanim zrobiłam krok, który ostatecznie przeniósł mnie w obszar własnej działalności, zastanawiałam się co może kierować innymi ludźmi, gdy rezygnują ze stabilnej posady i rzucają się w wir wolnorynkowej walki. To był koniec 2007 roku a „za drzwiami” czaił się kryzys gospodarczy. Wówczas każda myśl kończyła się słowem – szaleństwo.

Jednak zaraz za nim wyrastały określenia – wiara we własne siły, wiedzę i umiejętności oraz silna potrzeba sterowania życiem i pracą według zasad, w które się wierzy. Postanowiłam działać i nadać temu działaniu dobre imię.

Dlaczego MAVERICK?

Firma to ja. Jej imię musiało być zgodne ze mną i moją filozofią. Bardzo chciałam uniknąć anglojęzycznej nazwy, ale w naszym ojczystym języku trudno znaleźć słowo, które zgrabnie brzmi i kryje pod sobą szeroki przekaz o wielu znaczeniach.  MAVERICK w tłumaczeniu brytyjsko – polskim – to człowiek niezależny, niestereotypowy, nieszablonowy, nieuwikłany w układy, ale też pozytywnie zakręcony. Dodatkowo – według mnie – skutecznie zmierzający do wyznaczonego celu.

Oferta Maverick

  • Audyt i doradztwo wizerunkowe marek i osób;
  • Budowanie efektywnych zespołów w oparciu o naturalne talenty oraz wewnętrzne
    motywatory;
  • Personal Shift i Wellbeing w firmie;
  • Udzielanie pierwszej pomocy psychologicznej w sytuacjach kryzysowych, oraz od
    września 2020 coaching kryzysowy czyli (zaopiekowany) kryzys jako trampolina dla
    zmian i rozwoju.

Jest skierowana do: samozatrudnionych, osób decyzyjnych, średniej i wyższej kadry zarządzającej, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Każdy dzień jest dobry aby zmienić wszystko– Iwona Edyta Gałecka.

Misja firmy:

Dostrzegać potencjał osób i organizacji, który w nich drzemie. Wzmacniać ich zaangażowanie i efektywność poprzez budowanie świadomości własnej mocy, która właściwie ukierunkowana pozwoli im osiągać postawione sobie cele.

Kontakt: www.pr-maverick.pl

Poznaj również

MEDYCZNE CENTRUM NAUKOWO - DIAGNOSTYCZNE BB-MED - Brygida Beck

Profi Company

SC Beauty Clinic- Małgorzata Kowalska-Płachta

IBI

Via Aroma - Edyta Tecław

LBC Invest

CONCILIUM BUSINESS SOLUTIONS POLSKA / C’OFFICE COWORKING- Grażyna Jaworska-Piotrowska

Kancelaria Adwokacka-Ewa Krzemień