Kancelaria Adwokacka adwokat Ewy Krzemień istnieje od 2008 roku i świadczy kompleksową pomoc prawną, bazując na ugruntowanej wiedzy oraz szerokim doświadczeniu pozyskanym w różnorodnych obszarach i projektach. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie, a filia w rodzinnej miejscowości pod Krakowem.

Specjalizacją Kancelarii są spory, transakcje i bieżące doradztwo, w szczególności mające za przedmiot szeroko rozumiane prawo cywilne, gospodarcze i handlowe, w tym prawo autorskie i prawo konkurencji. Adwokat Ewa Krzemień posiada unikatowe doświadczenie w prawie karnym gospodarczym, co pozwala uwzględnić i zabezpieczyć również karnoprawne aspekty przedsięwzięć gospodarczych jej Klientów.

W prowadzonej przeze mnie kancelarii doradztwo prawne świadczymy na najwyższym poziomie, rzetelnie i uczciwie. Działamy z pasją i stawiamy na jakość. Lubimy naszą pracę, która jest intelektualnym wyzwaniem oraz źródłem satysfakcji. Oferujemy indywidualne podejście, oparte na relacji, dialogu oraz zaufaniu

Kancelaria swoje usługi dedykuje głównie do Klientów biznesowych, zarówno z Warszawy i okolic, jak również poszukujących pomocy prawnej na terenie całego kraju.

Kontakt: www.ek-legal.pl

Poznaj również

Kancelaria Adwokacka-Anna Czamarska

ALTERA SP. Z O.O. -Dorota Waga

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Zych

Talent up: Katarzyna Jagiełło