Marka powstała jako studencki pomysł na zarabianie dodatkowych pieniędzy (wtedy robiliśmy pierwsze strony internetowe i udostępnialiśmy miejsce na serwerze). Potem koledzy z którymi działałam poszli swoją drogą, a ja zaczęłam się zajmować tym co lubię najbardziej – a są to druki wszelakie, wszystkie nietypowe, oryginalne projekty i kalendarze. Ale kalendarze indywidualne, takie jakich nikt inny nie ma. I ścienne i książkowe i planery – takie duże płachty na ścianę z logo oczywiście i zaznaczonymi ważnymi dla firmy datami – nie musi być od stycznia do stycznia, może się zaczynać i kończyć w dowolnym miesiącu. Obsługujemy firmy i małe i średnie i duże. 80% naszych Klientów – szczególnie tych z rekomendacji do nas wraca. Mój pierwszy klient na kalendarze – Polservice sp. z o.o. jest z nami do dziś i już mamy wybrany projekt kalendarza na 2017 rok.

Wyróżniamy się tym, że jeśli Klient potrzebuje jesteśmy w stanie zrobić wszystko – chodzi i o termin wykonania „na wczoraj” i o to, że czasem robi rzeczy wykraczające poza nasz normalny zakres działań – ale jeśli taka jest potrzeba Klienta.

Mamy w ofercie rollup-y na które dajemy 5 lat gwarancji, nie są to produkty najtańsze na rynku, są takie że wiemy że będą dobre i że Klient będzie zadowolony – wtedy można spokojnie chodzić na spotkania networkingowe i spotykać swoich Klientów – a bywa że na jednym jest ich kilku. Poza tym zawsze jesteśmy uśmiechnięci i szukamy rozwiązań, nawet jeśli sytuacja wydaje się być trudna.

Kontakt: www.ibi.pl

Poznaj również