Obecnie uczy się u nas ponad 250 osób w oddziale w Ozorkowie, a od 2020 także w Zgierzu. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych naszych klientów oraz efektywną naukę, dlatego od początku istnienia szkoły posiadamy licencję na nauczanie języków obcych metodą bezpośrednią Direct Method, dzięki której uczniowie opanowują materiał 4 x szybciej niż na standardowych kursach. W ostatnim czasie, w odpowiedzi na bardzo duże zapotrzebowanie na kursy językowe dla dzieci, skupiamy się na rozwoju tego segmentu rynku. Dlatego też od stycznia 2020 jesteśmy jedyną szkołą w regionie posiadającą licencję na nauczanie metodą Teddy Eddie. Jest to ambitna, niebanalna metoda skierowana do dzieci w wieku 2-7 lat.

Sukces Fabryki Języka wziął się z mojej wizji i wiary w to, że nauka powinna być przyjemnością, a nie nudnym obowiązkiem. Bardzo dbam o to, żeby nasz cały zespół Fabryki Języka podzielał wyznawane przeze mnie wartości. Kochamy języki obce i kochamy uczyć, tym samym zarażamy naszą pasją swoich kursantów.

Z roku na rok chciałabym ulepszać nasze kursy i dostosowywać je do potrzeb kursantów, żeby móc zapewniać coraz lepszą naukę języka i prowadzić uczniów na wyżyny. 

Kontakt: www.fabrykajezyka.edu.pl

Poznaj również