EMKA LOGISTICS założyła Katarzynę Polkowską z mężem w 2013 roku z potrzeby stworzenia miejsca przyjaznego pracownikom i właścicielom. Aktualnie to firma spedycyjna z planami na rozbudowę o własny transport.

Naszymi partnerami w biznesie są producenci, dystrybutorzy oraz nasi podwykonawcy. Jesteśmy zespołem kobiecym. Doświadczenie pokazało, że kobiety, które spotkałam na swojej drodze, są bardzo dobrze zorganizowanie i multizadaniowe. Umiejętnie łączą obowiązki pracownicze z rolą matki, partnerki, nie zapominając przy tym o sobie. Pracodawcy boją się zatrudniania kobiet – ze względu na możliwe planowanie rodziny lub obowiązek opieki nad dzieckiem na wypadek choroby. Naszym zdaniem to błąd! – dziewczyny w naszym zespole są bardzo dobrze zorganizowane logistycznie.

Nasza firma cały czas się rozwija. Staramy się poszerzać zespół. Poszukujemy osób z pasją do życia i chęcią do poznania świata transportu. Doświadczenie w branży nie jest wymogiem koniecznym. Nie oznacza to, że pozostawiamy naszych partnerów w niedoświadczonych rękach. Przez cały czas nad wdrażaną osobą czuwa doświadczony zespół, który kontroluje i nadzoruje każdą transakcję.

Kontakt: www.emka.olsztyn.pl

Poznaj również