Firma powstała w roku 1991 jako wykonawcza na potrzeby energetyki cieplnej, wykonywanie sieci cieplnych, węzłów, kotłowni, usługi serwisowe kotłowni, usługi laboratoryjne dla potrzeb badania jakości węgli i wody. Oferta w zakresie wykonawstwa i modernizacji jest skierowana zarówno do dużych firm ciepłowniczych jak również do szpitali, szkół.

Dotychczasowe sukcesy i dalsze plany rozwoju spółki DZT Service. W ostatnich latach firma przeszła wiele znaczących zmian. Osiągnęliśmy nasz główny cel: ze struktur dawnego DZT wyodrębnione zostały trzy niezależne spółki: DZT Service, DZT Service and Heat oraz DZT Ciepło. Każdy z podmiotów specjalizuje się w innych dziedzinach i dysponuje zespołem fachowców. Staliśmy się doświadczonym i wiarygodnym partnerem w zakresie wykonywania inwestycji oraz remontów w ciepłownictwie, wodociągach i kanalizacji, wentylacji i klimatyzacji oraz systemach solarnych.

W DZT Service skupiamy się na jakości świadczonych przez nas usług. Nasi klienci mają pewność, że działamy zgodnie z przyjętymi ogólnoświatowymi normami. W 2012 roku wysokie standardy systemu zarządzania jakością zostały potwierdzone uzyskaniem przez nas certyfikatu ISO 9001. Otrzymaliśmy również Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, co świadczy o sprawnym i zgodnym z wymaganiami prawa funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Wiedza oraz ponad 25-letnie doświadczenie pozwalają na realizację usług według najwyższych standardów.

Usługi:
· roboty instalacyjne, hydrauliczne, elektryczne i budowlane;
· serwis, AKP, pomiary, obsługa kotłowni, obsługa węzłów cieplnych;
· produkcja i sprzedaż energii cieplnej;
· analizy chemiczne węgla i wody.
Montaż sieci cieplnych i przyłączy wodno-kanalizacyjnych:
· montaż i modernizacja kotłowni gazowych, olejowych oraz węzłów cieplnych;
· montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych;
· montaż instalacji centralnego ogrzewania;
· montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Obsługa inwestycji: w zależności od wymagań klienta, dotyczących zarówno zakresu technicznego, jak i finansowego danego przedsięwzięcia.
Serwis: utrzymanie w pełnej sprawności obiektów objętych serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym przez 24 godziny na dobę.

Kontakt: www.dztservice.pl

Poznaj również

Moonluza Unipessoal Lda.: Adriana Duarte-Jurczyk

Moonluza Unipessoal Lda.: Adriana Duarte-Jurczyk

Lepsod

Lepsod

Biżuteria BY M

Biżuteria BY M

COSMEO

COSMEO

Inter- Translate

Inter- Translate

MEDYCZNE CENTRUM NAUKOWO - DIAGNOSTYCZNE BB-MED - Brygida Beck

MEDYCZNE CENTRUM NAUKOWO - DIAGNOSTYCZNE BB-MED - Brygida Beck

Grupa Kotrak

Grupa Kotrak

OTHEA

OTHEA