W naszych produktach nie ma parabenów, silikonów, sztucznych aromatów, czy barwników.  Stosujemy surowce z certyfikatami, dlatego naszą siłą jest doskonała skuteczność i wysoka jakość kosmetyków.
Misją firmy oprócz dostarczenia zdrowych produktów jest także zapakowanie ich w ekologiczny sposób. Wybieramy ekskluzywne szklane butelki i tworzywa 100% po recyklingu. Pokazujemy w ten sposób, że zdrowe, naturalne produkty mogą być jednocześnie eleganckie i piękne.
Z roku na rok marka dynamicznie rozwija się zwiększając portfolio produktowe oraz kanały dystrybucji, w tym export. Rozpoczynając od 6 kosmetyków, doszliśmy aktualnie do około 90 pozycji asortymentowych oraz do ponad 200 kanałów dystrybucji w Polsce. Mamy także 5 głównych partnerów zagranicznych w takich krajach jak Kanada, Emiraty Arabskie, Włosy, Tajwan czy Wielka Brytania, a w Warszawie powstało nasze pierwsze fimowe SPA.

Dzisiaj marka posiada najbardziej prestiżowe miejsca dystrybucji w Polsce tj: Perfumeria Douglas, Aelia Duty Free (lotnisko), Baltona (lotnisko), Sephora (online) oraz prowadzić i utrzymać sprzedaż marki na zagranicznych rynkach.

Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty dla Clochee:

Vegan Society – towarzystwa wegańskiego z UK, Znak V – przyznawany przez Międzynarodową Fundację na rzecz Zwierząt Viva, Best Beauty Buys – magazynu Instyle, Glammies – magazynu Glamour, EIBA – magazynu ELLE, Qltowy koncept i Qltowy kosmetyk – magazynu Kosmetyki.

Kontakt: www.clochee.com

Poznaj również