Oferta jest skierowana do branży metalurgicznej, producentów zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnych, przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego.

Zajmuje się czyszczeniem stali nierdzewnej i zabezpieczeniem urządzeń ze stali nierdzewnej przed korozją.

Spółkę, a przede wszystkim jej pracowników, wyróżnia wyjątkowe podejście do klienta, naszym celem jest budowanie trwałych i długoletnich relacji.

Kontakt: www.chimimeca.pl

Głównym celem działania Fundacji Serca Kreacja jest stworzenie podwalin pod ogólnopolską akcję tworzenia miejsc przyjaznych edukacji demokratycznej, w których dzieci będą mogły tworzyć swoje szkoły marzeń, a dorośli wspierać ich w kreatywności i rozwoju.

W 2021 roku w Tarnowskich Górach powstało już miejsce, w którym dzieci z „edukacji domowej” znalazły dla siebie miejsce spotkań, by wspólnie uczyć się przy wsparciu nauczycieli – mentorów, rozwijać kreatywność podczas wspólnych projektów i spędzać ze sobą czas.

Wierzymy, że edukacja domowa pozwala na wykorzystanie kreatywnych metod nauczania i zdobywanie wiedzy poprzez dyskusję w grupie, z nauczycielami – opiekunami oraz uczenie się poprzez inspirację. W naszej szkole marzeń nie ma systemu kar ani nagród – w zamian jest wspieranie motywacji wewnętrznej dziecka. Nie ma testów, sprawdzianów i zadań domowych – w zamian jest wymiana doświadczeń, swobodna dyskusja i zabawa. Nie ma nauczycieli z dziennikiem i ocenami – w zamian są mentorzy, którzy pomagają dziecku zrozumieć po co ma zdobywać wiedzę i rozwijać swoje talenty.

Więcej informacji o Fundacji >>> www.sercakreacja.pl

Poznaj również