Istnieje od 2005r., ale tak naprawdę ujrzała światło dzienne w pełnym blasku z tym co mi w duszy grało z końcem 2016 roku. Dziś jest świeżo po rebrandingu i z nową energią i pomysłem wychodzi szerzej do ludzi i świata. Właścicielką firmy jest Klaudia Grabarczyk.
CHANGE IT powstała z potrzeby dzielenia się tym, czego nauczyłam się przez 20 lat pracy w biznesie, strukturach, korporacjach i tego co było odpowiedzią na trwający we mnie proces zmian i przebudowywania się. Innymi słowy – przyszedł czas, gdy zamieniłam rozwijanie sprzedaży i business developmentu, szerokorozumiane zarządzanie w biznesie i pozyskiwania nieustannie powiększających się budżetów/targetów na poszukiwanie i zdobywanie czegoś wartościowego czyli pracy dla ludzi. Okazało się, że zmiany, które w swoim życiu przechodziłam i doświadczenia, które z nich wyniosłam stały się moim potencjałem i podstawą do budowania marki wspierającej zmiany na rynku pracy. Wszystko to wydarzyło się w idealnym czasie, czasie wszechobecnej wokół nas transformacji także technologicznej, której podlegamy każdego dnia.

Zależy mi na docieraniu do małych i średnich firm, które poszukują pracowników zmotywowanych, otwartych do nauki, wnoszących do firmy poza ciekawą osobowością również pakiet swych talentów. Chciałabym podejmować współpracę z firmami dla których pracownik to potencjał, który współtworzy wartość organizacji. Jestem otwarta na pracę z różnymi sektorami biznesu, nie tylko technologicznymi, bo wiem, że wiele innych sektorów potrzebuje dziś świeżego spojrzenia i stworzenia zdywersyfikowanych struktur w swych organizacjach.

Poznaj również

Via Aroma - Edyta Tecław

CONCILIUM BUSINESS SOLUTIONS POLSKA / C’OFFICE COWORKING- Grażyna Jaworska-Piotrowska

Han-Art Dekoracje Okienne

Moonluza Unipessoal Lda.: Adriana Duarte-Jurczyk

Kancelaria Adwokacka-Ewa Krzemień

Noble Brand

Milado Centrum Rozwoju Personalnego

CHANGE IT: Klaudia Grabarczyk