Na polskim rynku działa od ponad 20 lat, z długoletnimi kontraktami, w stabilnym i sprawdzonym składzie ekspertów. Z odwagą i wielkim pragnieniem na więcej patrzymy w przyszłość. Nieustannie z pasją i zaangażowaniem rozwijamy się, by podnosić jakość naszego życia oraz poziom świadczonych usług.

Świadczymy usługi z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego, kadr i płac, pomagamy także firmom wejść na polski rynek. Co ważne, doradcy podatkowi Badesty są wpisani na listę Ministra Finansów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wielokrotnie potwierdziły to nasze działania. Wymagający klienci wiedzą, że mogą na nas zawsze liczyć, dlatego od lat korzystają
z naszych usług. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie usług do etapu, na jakim aktualnie znajduje się firma. Poczucie bezpieczeństwa daje przestrzeń do pracy nad rozwojem – przez ponad 20 lat z naszym wsparciem wielu naszych klientów z dużym powodzeniem rozwijało się i nadal rozwija.

Mamy przykłady firm, które wprowadzaliśmy na rynek,a następnie przeprowadzaliśmy przez kolejne etapy rozwoju w zakresie formy prawnej. To dla nas powód do dumy, ponieważ uczestniczymy w tych ważnych zmianach. Dajemy firmom bezpieczeństwo i gwarancję najwyższej jakości obsługi – jesteśmy ich partnerami w biznesie- mówi Barbara Bajorek.

Misja firmy: Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by wspierać Klientów
w rozwoju, bowiem zoptymalizowana księgowość i profesjonalne doradztwo podatkowe daje możliwość bezpiecznego wzrostu dla każdej firmy.

 

Kontakt: www.badesta.pl

Poznaj również

DZT SERVICE SP. Z O. O. - Jolanta Suława

DZT SERVICE SP. Z O. O. - Jolanta Suława

Studio Graficzne by MUM

Studio Graficzne by MUM

Przytulam.pl

Przytulam.pl

Inter- Translate

Inter- Translate

Katarzyna Cierpka

Katarzyna Cierpka