Zapewnia kompleksową opiekę ponad 130 specjalistów różnych dziedzin oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Świadczy usługi medyczne z zakresu ginekologii i położnictwa, endokrynologii, pediatrii, neonatologii, rehabilitacji niemowląt oraz innych specjalności skierowanych zarówno do dorosłych jak i dzieci.

Pacjenci mogą skorzystać z szerokiego zakresu badań USG: ginekologicznych i ciąży, ogólnych, ortopedycznych i pediatrycznych. Oferuje specjalistyczną diagnostykę laboratoryjną, m.in. z zakresu hematologii, bakteriologii, alergologii, immunologii, biochemii, wirusologii, a także badania histopatologiczne.

Kobietom w ciąży proponuje kompleksową opiekę lekarzy ginekologów i położnych, a także specjalistyczne badania USG oraz nieinwazyjne badania prenatalne. W przygotowaniu do porodu i opieki nad niemowlęciem pomagają zajęcia indywidualnej szkoły rodzenia oraz warsztaty dla przyszłych rodziców.

Istotną częścią misji firmy jest również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia, w tym profilaktykę. Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne – techniczne, ale przede wszystkim ludzkie. To miejsce przyjazne, bezpieczne, wypełnione niezwykłą energią i wrażliwością na potrzeby pacjenta.

Kontakt: www.babkamedica.pl

Poznaj również