Moimi klientami najczęściej są rodziny, młodzi ludzie z dziećmi które patrzą na swoją rodzinę z troską i miłością– mówi Agnieszka Gierach-Zieja.

Wartości którymi się kieruję to uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.  Pracując z Klientem to uczciwość jest dla mnie priorytetem względem klienta a tym sam uczciwość klienta względem mnie. Tylko tak możemy zbudować długotrwałą dobrą współpracę. Zaangażowanie i odpowiedzialność to klucz, gdyż rozwiązanie finansowo – ochronne które konstruuję jest „szyte na miarę” dla Klienta i biorę za nie 100% odpowiedzialność. Sprawiam, żeby moi Klienci czuli się bezpiecznie.

Podejmuję z klientem dość trudne rozmowy o tym, co może przynieść jutro i o tym, jak zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych

Współpracuję z UNUM ŻYCIE S.A. – prestiżowe towarzystwo ubezpieczeniowe, które jest liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie i zdrowie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii. Na świecie prężnie działa od ponad 170 lat a w Polsce od ponad 20 lat.

W czasach, gdy poczucie bezpieczeństwa i ochrona bliskich nabierają teraz szczegółowego znaczenia, firma UNUM ŻYCIE S.A. nieprzerwanie realizuję swoją misję zapewniając Klientom i ich rodziną spokój ducha i finansowe zabezpieczenie.

Dlaczego właśnie ta firma? Jestem spójna z jej wartościami (uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie) i z polityką firmy jaką prowadzi względem swoich Klientów.

Misją jest zapewnianie bezpieczeństwa finansowego i spokój ducha moich klientów i ich rodziną.

Wartości którymi się kieruję to uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.  Pracując z klientem uczciwość jest dla mnie priorytetem względem klienta a tym sam uczciwości klienta względem mnie. Tylko tak możemy zbudować długotrwałą dobrą współpracę. Zaangażowanie i odpowiedzialność to klucz, gdyż rozwiązanie finansowo – ochronne, które konstruuję jest szyte na miarę dla klienta i biorę za nie 100% odpowiedzialność.

Poznaj również

Profi Company

Profi Company

DR RYMSZA

DR RYMSZA

Kids Concept

Kids Concept

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Joanna Zielińska

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Joanna Zielińska

Studio UX- Małgorzata Bartoszewicz

Studio UX- Małgorzata Bartoszewicz

CONCILIUM BUSINESS SOLUTIONS POLSKA / C’OFFICE COWORKING- Grażyna Jaworska-Piotrowska

CONCILIUM BUSINESS SOLUTIONS POLSKA / C’OFFICE COWORKING- Grażyna Jaworska-Piotrowska