A pary, rozpoczynające wspólne życie, wspiera w budowaniu udanego i trwałego związku, opartego na szacunku.

Pracuje na bazie autorskich programów coachingowych, które opierają się na metodzie poznawczo – behawioralnej. Jej klienci i klientki lepiej poznają swoje schematy funkcjonowania i zmieniają w swoim działaniu te nawyki, które im szkodzą.

Wsparcie coachingowe kobiet, które są w procesie rozstawania się z partnerem życiowym sprawia jej ogromną satysfakcję. Również ma za sobą takie doświadczenie. Wie, jak trudny jest to czas i jak bardzo potrzebne jest wtedy wsparcie kogoś, kto Cię nie ocenia, tylko przyjmuje dokładnie taką, jaka jesteś i pomaga ruszyć z miejsca.

Właśnie dlatego stworzyła kompleksowy program coachingowy NOWY ROZDZIAŁ – NOWA TY, w ramach którego przeprowadza kobiety przez etapy, dające siłę do rozpoczęcia nowego życia po rozstaniu z partnerem. Jest to autorski program, bazujący na wiedzy i ponad 10-letnim doświadczeniu pracy z ludźmi.

Wśród jej klientów są również mężczyźni, którzy chcą rozpocząć nowe życie po rozwodzie.

Odpowiadając na potrzeby osób, które po rozstaniu chcą wejść w kolejny związek, lecz często obawiają się efektu „z deszczu pod rynnę”, stworzyła z kolei program NOWY ROZDZIAŁ – NOWY ZWIĄZEK ( https://lidiakorbusthen.pl/nowy-rozdzial-nowy-zwiazek/ ), w ramach którego para wspólnie stawia solidne fundamenty, na których może zbudować silny związek, oparty na miłości, szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Ogromną satysfakcję sprawia jej pomaganie ludziom w działaniach społecznych, dlatego jest członkinią zarządu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych (www.bis-krakow.pl), w której uczy liderki i liderów społecznych, jak zmieniać marzenia w działania oraz zarządza zespołem wspaniałych ludzi z misją.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

Osobom po rozwodzie pomaga

  • określić, jak chciałyby funkcjonować w nowym etapie swojego życia i jakie ono miałoby być,
  • odkryć, co powstrzymuje je przed stworzeniem takiego, życia, jakiego pragną,
  • sprawdzić, czego się boją i opracować strategię, która pomoże im pokonać ten strach i niedowierzanie, że może się udać,
  • podzielić wizję nowego życia na kilka obszarów, na przykład: rodzina, relacje z byłym partnerem, finanse, mieszkanie, praca, nowe relacje i dla każdego z tych obszarów opracować jasne i mierzalne cele oraz stworzyć plan działania, niezbędny, aby je osiągnąć,

Wspiera również, gdy jej klienci ruszają do realizacji swojego planu.

Parom, które są świeżo po ślubie lub planują wspólne życie, pomaga

  • lepiej poznać siebie na wzajem,
  • odkryć, czy mają podobne oczekiwania od życia,
  • uniknąć błędów z poprzedniego związku,
  • nauczyć się rozmawiać ze sobą bez kłótni,
  • zbudować udany związek, oparty na szacunku i wzajemnym zrozumieniu, równocześnie pozostając w nim sobą.

Prywatnie jest mamą, dumną ze swoich cudownych, mądrych dzieci i szczęśliwą mężatką w drugim małżeństwie.

Szacunek do innych oraz do siebie jest wartością, którą ceni sobie najbardziej. Uważa, że to fundament dobrej relacji ze sobą i z osobami, które nas otaczają. Stawia na relacje z ludźmi, którzy są z nią szczerzy i sprawiają, że jest dzięki nim jeszcze silniejsza. Zawsze może na nich liczyć i wskoczy za nimi w ogień. Nazywa ich Przyjaciółmi.

 

Kontakt: www.lidiakorbusthen.pl

Poznaj również