Podnosimy kompetencje językowe dzieci oraz młodzieży w formie prowadzenia kursów grupowych z wykorzystaniem ciekawych, autorskich materiałów motywujących i urozmaicających proces dydaktyczny.

Kursy dla dorosłych to przede wszystkim coaching językowy i komunikacja w języku angielskim. Prowadzimy zajęcia w firmach stacjonarnie lub online.

Od roku 2019 uruchomiliśmy platformę do nauki angielskiego ONLINE dla osób dorosłych, będących na poziomie podstawowym www.englishtimeonline.pl

Od roku 2020 szkołą English Time jest ambasadorem marki Dynamic Education, która pozwala w kreatywny i dynamiczny sposób realizować założenia kursu językowego w szkole English Time.

Misją szkoły English Time jest wspieranie klientów w nauce języka angielskiego, poszerzenie ich kompetencji językowych, komunikacyjnych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań edukacyjnych i technologicznych. Wszystkie działania zespołu English Time wyznaczają wartości, którymi kierujemy się również w życiu: odpowiedzialność, rozwój osobisty i relacje międzyludzkie. To pozwala nam tworzyć miejsce, w którym każdy słuchacz może odkryć swój potencjał i realizować go poprzez pryzmat nieograniczonych możliwości w akompaniamencie aspektu języka angielskiego.

Kontakt: www.englishtimeonline.pl

Poznaj również