Doradzamy także w zagadnieniach z zakresu nowych technologii, danych osobowych, prawa Internetu, reklamy i marketingu. 

Naszą misją jest efektywna ochrona wizerunku i renomy marki firmy, czyli tego co  dla wielu firm jest najważniejsze i co jest efektem ich wieloletniej, systematycznej pracy.

Do zagadnień działalności gospodarczej naszych Klientów podchodzimy kompleksowo, dlatego wspieramy przedsiębiorców także w codziennym prowadzeniu ich biznesu, w tym w przygotowywaniu umów, obsłudze transakcji, restrukturyzacji oraz prawie pracy.

Nie ograniczamy się do interwencji prawnej i procesowej w przypadku naruszeń lecz współpracujemy z klientami już na etapie tworzenia marki, produktu czy świadczonej usługi, sugerując najlepsze możliwe sposoby budowy i ochrony własności intelektualnej.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych procesów patentowych, w szczególności w branży farmaceutycznej. Chronimy renomowane zagraniczne marki w Polsce i polskie za granicą. Nie boimy się spraw precedensowych i wyznaczania nowych interpretacyjnych szlaków.

Na co dzień doradzamy zarówno międzynarodowym, jak i rodzimym firmom, w szczególności z branży automotive, branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej, FMCG oraz IT.

Działamy konkretnie i nieszablonowo, łączymy wieloletnie doświadczenie i pomysłowość. Nie boimy się wyzwań i poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Tak zbudowany kapitał pozwala nam wspierać naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Kontakt: www.skplus.eu

Poznaj również

WDOBRYMTONNIE

WDOBRYMTONNIE

KOBIECY PUNKT-Agnieszka Wanat

KOBIECY PUNKT-Agnieszka Wanat

Dream Home Mauritius - Agata Wójcik

Dream Home Mauritius - Agata Wójcik

FABRYKA JĘZYKA

FABRYKA JĘZYKA