Na początku zajmowała się dekoracjami roślinnymi we wnętrzach oraz dekoracjami okolicznościowymi. Z czasem rozszerzyła swoją działalności na otoczenie.

Od wielu lat zakładamy tereny zieleni, tworzymy „zielone dachy”, świadczymy serwis pielęgnacyjny roślin we wnętrzach oraz na zewnątrz, budujemy drogi, układamy nawierzchnie, tworzymy place zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjne. Działalność jest prowadzona w Warszawie oraz na terenie całego kraju a nawet poza jego granicami.

Współpracujemy z developerami, firmami budowlanymi takimi jak Budimex, Unibep, Warbud, Dom Constraction, Strabag itp., bankami, hotelami i innymi firmami. Zawsze nam zależy, aby to co robimy miało najwyższą jakość. Dzięki jakości i solidności rozwinęliśmy się i utrzymujemy przez tyle lat na rynku.

Firma została dwukrotnie Gazelą Biznesu. Była członkiem Business Center Club. Znalazła się na liście Forbes jako Diamenty Businessu. Zaliczana jest do największych w swojej branży w Warszawie. Wykonała bardzo dużo przekształceń niemiłych i nieciekawych miejsc w pełne uroku i estetyki enklawy, wypełnione prozdrowotną roślinnością i innymi ozdobnymi i rekreacyjnymi elementami.

Kontakt: www.werbena-art.pl

Poznaj również