Agencja posiada wszelkie narzędzia i środki by prawidłowo chronić nie tylko osoby, ale i mienie. Głównym celem przy ochronie powierzonego mienia jest sprawowanie nadzoru zapobiegające włamaniom, kradzieżom, dewastacjom oraz ochrona osób w strefie dozoru. Pracownicy dbają o ograniczenie poruszania się nieupoważnionych osób po obiekcie, co jest pierwszym krokiem do skutecznej ochrony.

Kolejna płaszczyzna, na której Agencja ma ogromne doświadczenie to Grupy Interwencyjne. W możliwie najkrótszym czasie docierają one do obiektu, by podjąć działania ochronne. W oparciu  o sprawdzone procedury i dzięki profesjonalnej organizacji załogi Grupy Interwencyjnej pojawiają się w obiekcie w ciągu kilku minut. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu, planuje ilość załóg oraz miejsca ich stacjonowania adekwatnie do warunków drogowych, atmosferycznych oraz do aktualnego stanu zagrożenia.

Dla osób, które dodatkowo chciałyby zabezpieczyć obiekt GS5 proponuje Systemowy Monitoring Obiektów. Pozwala on nie tylko na obserwację, ale i na rejestrację zdarzeń, które mają w nim miejsce. Dodatkowo zastosowanie kontroli dostępu oraz zwiększenie monitoringu wizyjnego wiąże się z minimalizowaniem obsady etatowej, a co za tym idzie – zmniejsza koszty ochrony.

Agencja GS5 to również usługi z zakresu doradztwa pozwalającego zweryfikować partnerów handlowych. Dzięki temu Klient może uzyskać wyczerpujące i gruntowne informacje, które pozwolą mu podjąć bezpieczną współpracę biznesową. Dodatkowo GS5 to wykwalifikowani pracownicy, którzy zadbają o ochronę programów, danych, sieci informatycznych oraz urządzeń.

GS5 w ofercie kierowanej do administracji publicznej oraz korporacji zachęca do skorzystania z usług przeszkolonego zespołu w zakresie kierowania kancelarią tajną oraz administrowania siecią teleinformatyczną.

Przed podjęciem współpracy GS5 przeprowadza gruntowny Audyt Bezpieczeństwa. Ma on na celu perfekcyjne przygotowanie pakietu ochrony dla Klienta. Zalecane jest to szczególnie dla obiektów o podwyższonym ryzyku.

Zakres działalności Agencji GS5 to również usługi detektywistyczne, wykonywane na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Działania podjęte przez detektywa wykonywane są z najwyższą

starannością, dyskrecją oraz z zachowaniem etyki i lojalności wobec Klienta.  Agencja GS5 to szeroki wachlarz doświadczeń oraz usług kierowanych do Klientów indywidualnych oraz Firm.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.gs5.com.pl/  oraz na https://www.facebook.com/gs5poland

żródło: materiały prasowe

bezpieczeństwo | cyberbezpieczeństwo | GS5Security | ochorna

Czytaj także