Potrzeba ciągłego doskonalenia i rozwijania działalności Europejskiego Biura Obsługi Prawnej przyświeca Kancelarii od wielu lat. Wspieranie Kobiet Biznesu na Gali Lady Business Awards 2021 to kolejny krok w tym kierunku. Kwestie prawne są integralną częścią każdego przedsięwzięcia, a znalezienie odpowiedniego Partnera to rzecz kluczowa.

EBOP specjalizuje się w doradztwie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, pomaga dobrać najkorzystniejszą formę prawną do jej prowadzenia. Przeprowadza kompleksowe audyty finansowo – prawne, określając potencjalne ryzyko. Obecnie kancelaria posiada odziały w Warszawie, Londynie i Brukseli, dzięki czemu wspiera międzynarodowe fuzje i przejęcia. Specjalizuje się w rejestracji i zakładaniu spółek prawa handlowego na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz UK, a także w prawie gospodarczym i karno-skarbowym dla Firm. Działa od wielu lat z powodzeniem dzieli się doświadczeniem i wiedzą z Klientami z różnych segmentów. Kancelaria ukierunkowana jest na rzetelną pomoc opartą na zaufaniu.

„W naszym kraju wszelkie instytucje reprezentujące wymiar sprawiedliwości nie cieszą się zbut dużym zaufaniem społecznym. W naszej kancelarii staramy się zmieniać wizerunek pomocy prawnej, by stała się pierwszym wyborem w razie jakichkolwiek pytań”. – Roman Lisiecki, Wspólnik w Europejskim Biurze Obsługi Prawnej.

Z fachowej pomocy w EBOP mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorcy. Oferta kierowana jest również do Klientów, którzy potrzebują doradztwa w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego i karnego dla osób fizycznych.

„Świadomość prawna polskiego Kowalskiego nie jest wysoka (…) umiejętność czytania kodeksów prawnych daje nam wiedzę o własnych przywilejach i powinnościach a także ułatwia codzienne życie” – Dariusz Bodecki, Wspólnik w Europejskim Biurze Obsługi Prawnej.

Europejskie Biuro Obsługi Prawnej było Partnerem Gali Lady Business Awards 2021.

Jest to zespół fachowych doradców nie tylko dla Kobiet Biznesu, ale i dla wszystkich przedsiębiorców.  Do dyspozycji Klientów jest 30 prawników w Polsce, Londynie i Brukseli, którzy specjalizują się w rejestracji i zakładaniu spółek prawa handlowego na terenie Polski, UE oraz UK. Oferta kierowana jest również do Klientów, którzy potrzebują doradztwa w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego i karnego dla osób fizycznych. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią w Warszawie – 606 111 272, Londynie – +44 7448 511 257, Brukseli – +44 7448 511257

O mace:

Europejskie Biuro Obsługi Prawnej to Kancelaria prawna ukierunkowana na zapewnienie klientom rzetelnej pomocy we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. W ofercie EBOP znajduje się m.in obsługa prawna firm i osób prywatnych, rejestracja spółek prawa handlowego, postępowanie administracyjne, doradztwo podatkowe oraz audyt finansowo-prawny, a także wiele innych. Na zespół kancelarii składa się blisko trzydziestu prawników działających w trzech miejscach na świecie – Warszawie, Londynie oraz Brukseli. Klienci kancelarii mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm, a także indywidualną współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

Więcej informacji o EBOP można znaleźć na ich stronie http://ebop.com.pl/?_locale=pl#home a także na  Facebooku https://www.facebook.com/ebopglobal.

ebop | partner lady business awards 2021

Czytaj także