Pojawiające się w kolekcji różnorodne dzianiny od miękkich i cienkich przez lejące i mięsiste w towarzystwie innych wysokiej jakości tkanin w tym jedwabi oraz jedwabnych szyfonów są kombinacją w których bardzo swobodnie, a zarazem ultra elegancko poczuje się kobieta wybierając kolekcję ŚLAD.

Kolekcja na wiosnę i lato 2014 utrzymana jest w palecie barw ziemi: ciepłych brązów, ciemnej czekolady oraz wszystkich odcieni piasku, zaczynając od lekkich kremów tropikalnych plaż, przez beże piaszczystych dróg, aż po szare brązy wydeptanych wiejskich dróg i kolory traw ścieżek leśnych.

zotaspdnicaKolekcja jest kobieca i elegancka jednocześnie stawia na komfort i dobre samopoczucie. Niezobowiązujący charakter ubrań podkreślają sportowe wykończenia – gumy, bluzowania, drapowania, nawisy i podwieszania, które kontrastują z elegancką linią kroju oraz dzianinami najwyższej jakości. W niemalże każdej sylwetce pojawiają się elementy śladów, które wiatr, deszcz oraz inne zjawiska atmosferyczne zostawiają codziennie swoim oddziaływaniem na piasku i ziemi.

Kobieta wybierając tę kolekcję w takim samym stopniu jak na swobodę i dobre samopoczucie postawi na elegancję i niezwykły charakter ubrań. Kolekcja jest przeznaczona na co dzień, w stylu tzw. casual, gdyż same inspiracje zapoczątkowujące kolekcję zaczerpnięte zostały z najprostszych, pierwotnych motywów i najzwyklejszego otoczenia: ziemi oraz różnorodnych śladów pozostawianych na niej.

Elegancki i naturalny ślad kobiety
Bliskość natury uchwycona jest w drobnych marszczeniach tkaniny, celowych zgnieceniach, nietypowych nawisach i oryginalnych splotach. Podobnie szczypanki i drapowania oraz wiele innych oryginalnych zabiegów, które dzięki konstrukcji przypominają różnorodne ślady i dają bezcenne poczucie pozostawania w harmonii ze światem i naturą zaspakajając równocześnie najbardziej podstawowe kobiece potrzeby, by pozostać zauważoną i niezwykłą. Będąc wciąż elegancką i naturalną.

prostaOlga Passia to marka proponująca niecodzienne rozwiązania tym z pań, które chętnie podkreślają strojem swoją osobowość i zmysłowość. Niezwykłość i unikatowość projektów wynika z fascynacji zmianą projektantki oraz nieprzewidywalności i ulotności atrybutów kobiecej natury. Marka Olga Passia skierowana jest przede wszystkim do kobiety dynamicznej, podążającej za trendami mody, ale ponad wszystko ceniącej sobie elegancję i wdzięk idący w parze z ponadczasowym stylem i klasą.

Olga Passia kieruje swoją markę dla Pań, które chętnie łamią zasady prostych rozwiązań, szukają w stroju elementów sztuki i dobrze wiedzą, że to właśnie w szczegółach kryje się…nie nie diabeł, ale moc i kobiecość.

Projektantka z pietyzmem tworzy dla kobiet zmysłowych, odważnych, które unikatowość strojów wykorzystują do podkreślenia swojego temperamentu.

Kontakt: www.olgapassia.com

Moda | Płaszcze

Czytaj także