Szafki i regały ze skrzynek na owoce, bary i lady recepcyjne z europalet, czy też ich zestawienie z elementami skórzanymi to nowatorskie rozwiązania, które cieszą się coraz szerszym gronem zwolenników. Sprzyjają im wiosna i lato, w których ciepły klimat idealnie wpasowują się drewniane meble i akcesoria dekoracyjne.

Eko meble wracają na salony, a ich największymi atutami są lekkość i prostota w połączeniu z najwyższej klasy designem. Różnorodność i wielofunkcyjność sprawiają, że możliwości wykorzystania elementów z eko kolekcji są niemal nieograniczone. Meble świetnie sprawdzają się w zestawieniu z nowoczesnymi, podświetlanymi meblami LED, czy też tymi w charakterze vintage. Doskonale odnajdują się też ustawione w ogrodzie czy w wynajętym wnętrzu.

Silną stroną eko mebli jest to, że nie są produktami gotowymi, a często przygotowywanymi na indywidualne zamówienie. Możliwość wybrania kształtu oraz koloru mebla umożliwia nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Istotny jest także fakt, że tego rodzaju produkty są tanie- przy stosunkowo niskich nakładach budżetowych można wyczarować z nich coś oryginalnego i niesztampowego.

Oto kilka modeli, które mogą być inspiracją do stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza na czas spotkania biznesowego lub imprezy:

Palpuf – modułowe sofy i pufy, wykonane z europalet i białej skóry. Na zdjęciu w połączeniu ze stolikami z serii Click.

rent2
Elegancki stolik wykonany z europalet. Jego podstawa może być pomalowana na dowolny kolor.
rent3Drewniane leżaki LOKI świetnie prezentują się ze stolikami wykonanymi ze skrzynek po owocach.rent4Kolejny stolik, tym razem Click T na kółkach. Wygodny i praktyczny.
rent5Bary Palbar z palet oraz regały ze skrzynek Clic.
rent6Tu w wydaniu wieczornym.

Kontakt: Wojciech Zbroja, Rent Design, www.rentdesign.pl

Outdoor | Palety

Czytaj także