Jak zmienić strategie biznesową w obliczu nowych i zmienionych oczekiwań klientów? Jakie problemy klientów rozwiązuje Twoja firma? Umiesz określić korzyści z korzystania z twojej oferty? Jak oszacować trwałość relacji klientami po przestoju firmy? A może już czas myśleć o nowym kierunku rozwoju?

Prawdopodobnie na dziś nie znasz odpowiedzi na te pytania, jednak są narzędzia, które mogą przybliżyć cię do zdefiniowania dobrego kierunku rozwoju twojego biznesu.

Ekspert: DOROTA RYCHARSKA Sprawnie upraszcza procesy w firmach, łącząc doświadczenie w biznesie i pracy projektowej. Sprawia, że liderzy pracują prościej, a zaangażowane zespoły mają satysfakcję z pracy, właścicielka AgileBiz Doświadczony menadżer, mentor i doradca biznesu, specjalistka w zakresie organizacji, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, budowania zespołów i kompetencji lidera. Prowadzi projekty zarówno w ramach transformacji firm, jak również w budowaniu biznesu od podstaw. Oprócz działalności doradczej jest członkinią rady programowej Lady Business Club oraz współtworzyła innowacyjny program rozwojowy dla kobiet Akademia Zwinnej Liderki. Od 2008 roku zarządzała rozległymi sieciami sprzedażowymi i obsługowymi, przez 5 lat brała udział w strategicznych projektach w branży ubezpieczeniowej. Przez 4 lata koncentrowała się na budowaniu i wdrażaniu modeli obsługowych i sprzedażowych. Więcej o Dorocie: https://agilebiz.pl/ Potrzebujesz więcej wiedzy z tego tematu?

Pobierz ebooka Model pracy szefa. Jak oszczędzić czas prowadząc swój biznes? https://bit.ly/39evpIl

****** Czterdziestotygodniowy projekt dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 2 lata. To projekt fundacji Lady Business Club Business Women Foundation, który jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce i za granicą. Program powstał na bazie obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu w ciągu ostatnich 8 lat, słuchając ich potrzeb, oczekiwań ale także ich możliwości czasowych i budżetowych oraz odwagi aby spojrzeć na siebie aktywnie i odpowiedzieć czego potrzebują, aby pójść dalej; czy mój biznes przynosi mi satysfakcję; czy to jak wygląda moja firma obecnie było moim marzeniem, jak mają się polskie realia do szarej rzeczywistości prowadzenia własnej firmy.

Więcej nagrań w ramach projektu >>>TUTAJ<<<

Czytaj także