weronika ławniczak

Partner biznesowy Bemer Group z Lichtenstein. Od lat zgłębia rosyjską medycynę ludową, kardiologię. Uczestniczyła w licznych postach dla odnowy ducha i ciała, przeprowadziła wiele warsztatów na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, ziół i naturalnych kosmetyków.

Z wykształcenia mgr inż. budownictwa. Absolwentka SGH na kierunku Project Management. Przez 20 lat zarządzała skomplikowanymi inwestycjami w kraju i za granicą. Praca ta, nauczyła ją budżetowania, zarządzania finansami oraz zespołem (w Polsce wprowadzała system planowania zgodnie z Prince@ i PMBOK na grupie ponad 5000 osób).

Uważam, że nasze życie to szereg mini projektów, na które patrzę z perspektywy planu i czasu. Dzięki temu osiągam zamierzone cele, realizując je z sukcesem.

Swoje pasje zamienia w plany a plany w realizację. Chętnie uczy innych jak to robić a co
najważniejsze – z empatią do ludzi i ogromną miłością do siebie i natury. W życiu poszukuje
równowagi i harmonii, dlatego przez lata zgłębiała medycynę i ajurwedę, oraz dietetykę,
techniki medytacji i oddechu.

Kobieta pełna pasji i inspiracji, którymi chętnie dzieli się z innymi. W szczęśliwym związku, mama dorastającej córki Julii.

ZAINTERESOWANIA: Od dzieciństwa uprawiała różne sporty: 16 lat tenis ziemny, od 5 lat squash, trekking górski – jej sukces to 180 km w 7 dni przez Alpy, taniec (w 2016 roku zdobyła z formacją 6 os. złoto w jazz dla dorosłych). Obecnie najchętniej ćwiczy jogę Iyengar’a. Interesuje ją także aranżacja wnętrz (współpracuje z architektami), sztuka (wspiera artystów, promuje ich prace w Holispace i nie tylko, współpracuje też z Teatrem 6-piętro), zielarstwo. Lubi dobrą i wykwintną kuchnię, sama też gotuje, robi nalewki lecznicze na bazie ziół. Ponadto uwielbia spotkania z ludźmi 1:1, rozmowy do późnego wieczoru, dobrą książkę, podróże. Uwielbia markę Chanel.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Pomagam ludziom uwierzyć w siebie i ruszyć z miejsca.
Ponadto chętnie opowiem lub zaprezentuję techniki masażu, przeprowadzę analizę stanu zdrowia ze wstępnymi zaleceniami, a także warsztat/wykład z dziedzin jw.
Mogę zorganizować wydarzenie w SPA tylko dla kobiet.

O FIRMIE: Instytut Zdrowia i Urody Holispace w Warszawie powstał w 2019 roku.
w zgodzie z filozofią „Przez zdrowie do urody”, łącząc wiedzę medyczną płynącą za całego świata. Jego celem jest odzyskanie wymarzonego
well balance. Jest jedno życie, nie można marnować ani chwili na zastanawianie się. Instytut realizuje w sposób holistyczny potrzeby organizmu, na poziomie: ducha, umysłu i ciała, w unikalnych autorskich projektach, łącząc wiedzę płynąca z ajurwedy, psychologii, dietetyki, zielarstwa.
Korzysta z nowoczesnych nieinwazyjnych urządzeń medycznych w celu diagnostycznym jak i leczenia. To coś więcej niż klinika zdrowia czy urody, to miejsce, które trzeba doświadczyć
wszystkimi zmysłami.
Holispace pracuje jako zespół, realizując PROJEKT = HAPPY NOW AND SHINE!
Ważne – pracuje w sposób empatyczny, szanując godność drugiego człowieka, a wszystko z
czym się podzieli pozostaje w ścianach Instytutu.

Celem proponowanych zabiegów jest to aby poczuć się lepiej ze sobą, odzyskać harmonię w życiu, przeprowadzając dokładny wywiad oraz robiąc. analizę stanu zdrowia, szukam przyczyny problemu, co jest kluczowe. Podpowiadam jak znaleźć drogę do własnego wnętrza i odzyskać energię (mój projekt to Happy now and shine!).
CO? JAK? DO KIEDY?
Krok 1 – POSZUKIWANIE (wywiad) i ROZPOZNANIE (analiza stanu zdrowia) –– 2h – 7 dni.
Krok 2 – DOBÓR TERAPII I WDRAŻANIE (terapeuta: dietetyk, psycholog, kosmetolog,
fizjoterapeuta, masażysta)
Krok 3 – REALIZACJA W CZASIE od kilku sesji do 6 m-cy.
Krok 4 – WYWIAD, SESJA

Dla klienta biznesowego realizujemy webinary, szkolenia i warsztaty. Ponadto Weronika prowadzi indywidualne sesje motywacyjne w celu zmiany stylu życia, bazując na
doświadczeniu i wiedzy.

Kontakt: www.holispace.com

Poznaj również

Katarzyna Szymecka

Tatiana Dembska

Monika Brzózka

Anna Moskwa

Justyna Alchimionek

Dominika Rostocka

Renata Zawadzka

Sonia Barczyk - Gołda