Tatiana Pałucka: Twoja sesja

Ekspert w fotografii wizerunkowej i kobiecej. Współzałożycielka i właścicielka firmy “Twoja sesja”, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych sesji fotograficznych biznesowych i kobiecych i organizuje warsztaty dla kobiet i dla firm.

tatiana pałucka

Współautorka programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon,  Małgorzaty Markiewicz. Autorka wystawa zdjęć „Alchemia tańca” oraz publikacji w magazynach Madame, Slow, Confashion i Modo magazine. Jest zapraszana jako ekspertka w fotografii biznesowej i kobiecej do Radio Kolor i do Polskiego Radio. Prelegentka na konferencjach dla kobiet i tematycznych konferencjach biznesowych.

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Z zamiłowania tancerka, współtwórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.

Ukończyła również Akademię Marki z Klasą, Akademię Mentora, w trakcie kształcenia metody Zen-coachingu, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja.

Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodziłam się na bezkresnych, pióro-trawiastych stepach Uralu, w małej miejscowości. Często widziałam skromną tablicę Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważna dla mnie jest świadomość siebie. Luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”

Zainteresowania: taniec, rozwój osobisty, podróże, czytanie

W czym może pomóc innym: znajomość języka rosyjskiego, doświadczenie w zakresie budowania wizerunku za pomocą zdjęć, doświadczenie wynikające z prowadzenia własnej firmy i kreowania usług klasy premium.

O firmie: Twoja Sesja to firma dwóch kobiet – fotografa Tatiany Pałuckiej i charakteryzatorki, stylistki, trenera i założycielki Akademii Szczęśliwych Kobiet Katarzyny Gruk.

Powstała z połączenia naszych zawodowych pasji. Każda sesja to spotkanie z drugim człowiekiem i odkrywanie jego historii zawodowej i życiowej, wartości, emocji, piękna i siły. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, chcemy pokazać całe to bogactwo na zdjęciach. Człowiek jest dla nas najważniejszy, zarówno w sesjach biznesowych, jak i kobiecych.

Ich zdjęcia uwieczniają osobowość, budują wizerunek, inspirują do zmiany. Sesja często jest pierwszym krokiem do głębszych zmian w życiu prywatnym i zawodowym.

W zamian bardzo dużo dostajemy od naszych klientów. Każdy z nich jest dla nas inspiracją. W pracę wkładamy całe nasze serca, zaangażowanie i kreatywność.

Zakres usług:

– produkcja sesji fotograficznych dla firm i osób indywidualnych,

– autorski program zmiany wizerunku „Luksus Bycia Sobą”,

– warsztaty dla kobiet i dla firm.

Kontakt: www.twojasesja.com