Tatiana Dembska

Ekspert w branży HR, specjalizująca się w legalizacji pracy obcokrajowców. Jako coach i mentor, pomaga kobietom świadomie przechodzić procesy zmiany na różnych etapach drogi zawodowej.

Budując zespół najbliższych współpracowników, Tatiana kieruje się przekonaniem, że w różnorodnym zespole należy wykorzystywać potencjał każdego pracownika. Jako szef, stawia na ciągły rozwój kompetencji pracowników, dając im dostęp do szkoleń i innych form doskonalenia się.

Na pewnym etapie swojego życia stawiła czoła przeciwnościom losu i sukcesywnie tworzyła firmy, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku i dzisiaj dają zatrudnienie dziesiątkom osób.

W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu na kierunku „Coaching”. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu personelem oraz w indywidualnych sesjach mentoringowych.

W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Tłumaczenia specjalistyczne, prawne, prawnicze, sądowe”, co sprzyja większej skuteczności negocjacji, które przeprowadza ze swoimi zagranicznymi klientami.

W 2005 roku ukończyła wyższe studia w Kijowie na kierunku „Ekonomia. Zarządzanie biznesem”.

Uważam, że proces zmiany jest ciekawym procesem, który warto przejść świadomie podejmując odważne decyzje. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami w różnych branżach pozwala mi dostrzegać więcej możliwości realizacji nowych projektów.

Zatrudniając pracownika, dajesz mu szansę na samorealizację i rozwój. Jeśli pracownik nie potrafi wykorzystać tej szansy warto dać ją innemu.

ZAINTERESOWANIA:

Od kilku lat interesuje się branżą nieruchomości. Jest dyplomowanym Home Stagerem i pomaga przygotować nieruchomość pod najem lub sprzedaż, podwyższając jednocześnie jej wartość.

Buduje społeczność kobiet pod nazwą: Inwestorki i Rentierki, w której zwraca uwagę na równowagę pomiędzy pracą i zarabianiem a odpoczynkiem i pięknym życiem finansowo niezależnych kobiet.

Lubię inspirować do zmiany. Zmiany w każdej postaci. Uważam, że zmiana, to jest cudowny proces, który należy przejść świadomie.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

– doradztwo w zakresie legalizacji pracy obcokrajowców,
– mentoring w zakresie zawodowych zmian,
– wsparcie w nawiązaniu współpracy Polsko – Ukraińskiej,
– Home Staging – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

O FIRMACH:

Od 2006 roku Tatiana zarządza firmami w różnych branżach. Każda z firm powstawała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, uzupełniając kompleksową obsługę wymagających klientów.

ALIKON Sp. z o.o. Sp. k. – firma remontowo – budowlana. Zatrudnia wykwalifikowanych budowlańców, elektryków, hydraulików, instalatorów.

ATRI BUD Sp. z o.o. – firma rekrutująca pracowników do branży budowlanej i instalacyjnej.

HR Premium Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej – firma rekrutująca wykwalifikowanych oraz niewykwalifikowanych pracowników ze Wschodu.

ATRI Trade Sp. z o.o. Sp. k. – firma zajmująca się handlem międzynarodowym. Główną działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa miodu z Ukrainy do Państw Unii Europejskiej i poza nią.

ATRI Invest Sp. z o.o. – firma zarządzająca nieruchomościami oraz wykonująca usługi Home Stagingu – umiejętnego urządzania nieruchomości w celu podwyższenia jej wartości przed sprzedażą lub wynajmem.

Nomess Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi profesjonalnego sprzątania po budowach oraz po remontach budynków wielomieszkaniowych, domów, hal, i innych obiektów.

 

Kontakt: kontakt@tatianadembska.com, www.tatianadembska.com

Poznaj również