Tatiana Dembska: ALIKON Sp. z o.o. / Nomess Sp. z o.o. / ATRI Trade / ATRI Invest – Nieruchomości i Home Staging / ATRI WORK

Prezes Zarządu ALIKON. Sp. z o.o., współtwórca marki Nomess Sp. z o.o. – serwis sprzątający. Założycielka firm: ATRI Trade - handel międzynarodowy, ATRI Invest – Nieruchomości i Home Staging, ATRI WORK – Agencja Pracy Tymczasowej.

tatiana dembska

Ekspert w branży HR, specjalizująca się w legalizacji pracy obcokrajowców, coach, inicjatorka świadomych procesów zmian na różnych etapach drogi zawodowej.

Budując zespół najbliższych współpracowników, kieruje się przekonaniem, że w różnorodnym zespole należy wykorzystywać potencjał każdego pracownika. Jako szef, stawia na ciągły rozwój kompetencji pracowników, dając im dostęp do szkoleń i innych form doskonalenia się.

Na pewnym etapie swojego życia stawiła czoła przeciwnościom losu i sukcesywnie tworzyła firmy, które odpowiadają na zapotrzebowanie runku i dzisiaj dają zatrudnienie dziesiątkom osób.

Dobry negocjator, mediator i sprzedawca, łatwo nawiązuje kontakty z kontrahentami. Posiada wieloletnie doświadczenie współpracy w biznesowych organizacjach, negocjacji kontraktów na najwyższych szczeblach.

W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na WSB w Toruniu – „Coaching”. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu personelem oraz w indywidualnych sesjach mentoringowych.

W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Tłumaczenia specjalistyczne, prawne, prawnicze, sądowe”, które dodały jej pewności podczas międzynarodowych negocjacji, które przeprowadza ze swoimi klientami.

W 2005 roku ukończyła Wyższe studia w Kijowie na kierunku „Ekonomia. Zarządzanie biznesem”

Uważam, że proces zmiany jest ciekawym procesem, który warto przejść świadomie podejmując odważne decyzje. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami w różnych branżach pozwala mi dostrzegać więcej możliwości realizacji nowych projektów.

Zatrudniając pracownika, dajesz jemu szansę na samorealizację i rozwój. Jeśli pracownik nie potrafi wykorzystać tej szansy należy dać szansę innemu.

ZAINTERESOWANIA:

Lubię stawiać przed sobą wyzwania i je realizować. Lubię biegać (w 2019 roku przebiegłam 960 km), mam liczne osiągnięciami na strzelnicy. Interesuje mnie coaching w życiu prywatnym i zawodowym. Praktykuję Potęgę Podświadomości. Interesuje się zachowaniem człowieka w procesie zmiany. Moim hobby jest też homestaging.

Lubię inspirować do zmiany. Zmiany w każdej postaci. Uważam, że zmiana, to jest cudowny proces, który należy przejść świadomie.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

Chętnie podzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie biznesowym i rozwojowym. Pracuje w branży HR i służę zawodową radą w zakresie legalizacji pracy obcokrajowców. Wspiera współpracę Polsko – Ukraińską.

O FIRMIE:

Od 2006 roku zarządza firmami w różnych branżach. Każda z firm powstawała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, uzupełniając kompleksową obsługę wymagających klientów.

Alikon Sp. z o.o. – Firma remontowo – budowlana, zatrudnia wykwalifikowanych budowlańców, elektryków, hydraulików, instalatorów.

ATRI BUD – rekrutacja pracowników do branży budowlanej i instalacyjnej

ATRI WORK – Agencja Pracy Tymczasowej, rekrutacja wykwalifikowanych oraz nie wykwalifikowanych pracowników ze Wschodu.

ATRI Trade Sp. z o.o. – handel międzynarodowy. Główną działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa miodu z Ukrainy do Państw Unii Europejskiej i poza nią.

ATRI Invest Sp. z o.o. – Zarządzanie nieruchomościami oraz Home Staging. Pasja do urządzania wnętrz, zainteresowanie branżą nieruchomości oraz duże doświadczenie i wyczucie przedsiębiorcy połączyłam w hobby, którym jest Home Staging – Umiejętne urządzanie nieruchomości w celu podwyższenia jej wartości przed sprzedażą lub wynajmem.

Nomess Sp. z o.o. – Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, małych i dużych deweloperów oraz inwestorów, świadczymy usługi profesjonalnego sprzątania po budowach oraz po remontach budynków wielomieszkaniowych, domów, hal, i innych obiektów.

Kontakt: www.nomess.com.pl