Tatiana Dembska

Ekspert w branży HR specjalizujący się w legalizacji pracy obcokrajowców w Polsce. Koordynuje cały proces związany z zatrudnieniem: od rekrutacji, przez zakwaterowanie do rozliczenia czasu pracy i wynagrodzenia pracownika.

Urodzona na Ukrainie, żyjąca i pracująca kilkanaście lat w Polsce doskonale zna realia obu rynków – pracowników z zagranicy oraz pracodawców w Polsce. 

Jako coach i mentor, pomaga kobietom świadomie przechodzić procesy zmiany na różnych etapach drogi zawodowej. Udziela konsultacji oraz szkoleń w zakresie rozwoju osobistego oraz mentoringu.

Jest również dyplomowanym Home Stagerem i pomaga przygotować nieruchomość pod najem lub sprzedaż, podwyższając jednocześnie jej wartość.

Budując różnorodny zespół, kieruje się przekonaniem, że należy w pełni wykorzystywać potencjał każdego pracownika. Jako szef, stawia na ciągły rozwój kompetencji pracowników, umożliwiając im dostęp do szkoleń i innych form doskonalenia się.

Na pewnym etapie swojego życia stawiła czoła przeciwnościom losu i sukcesywnie tworzyła i rozwijała firmy, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku i dzisiaj dają zatrudnienie dziesiątkom osób.

W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu na kierunku „Coaching”. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu personelem oraz w indywidualnych sesjach mentoringowych. W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Tłumaczenia specjalistyczne, prawne, prawnicze, sądowe”, które wykorzystuje podczas tłumaczeń oraz negocjacji ze swoimi zagranicznymi klientami. W 2005 roku ukończyła wyższe studia w Kijowie na kierunku „Ekonomia. Zarządzanie biznesem”.

Uważam, że proces zmiany jest ciekawym procesem, który warto przejść świadomie podejmując odważne decyzje. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami w różnych branżach pozwala mi dostrzegać więcej możliwości realizacji nowych projektów. Zatrudniając pracownika, dajesz mu szansę na samorealizację i rozwój. Ale pamiętaj! Jeśli pracownik nie potrafi wykorzystać tej szansy warto dać ją innemu.

ZAINTERESOWANIA:

Buduje społeczność kobiet pod nazwą: Inwestorki i Rentierki, w której zwraca uwagę na równowagę pomiędzy pracą i zarabianiem a odpoczynkiem i pięknym życiem finansowo niezależnych kobiet. Koordynuje spotkania LBC w regionie kujawsko-pomorskim.

Lubię inspirować do zmiany. Zmiany w każdej postaci. Uważam, że zmiana, to jest cudowny proces, który należy przejść świadomie.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

  • doradztwo w zakresie rekrutacji i legalizacji pracy obcokrajowców;
  • mentoring w zakresie zawodowych zmian;
  • wsparcie w nawiązaniu współpracy polsko – ukraińskiej;
  • szkolenia i konsultacje;
  • Home Staging – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

O FIRMACH:

Od 2006 roku Tatiana Dembska zarządza firmami w różnych branżach. Każda z firm powstawała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, uzupełniając kompleksową obsługę wymagających klientów.

ATRI WORK – firma rekrutująca pracowników do branży budowlanej i instalacyjnej.

ATRI BUD – firma remontowo – budowlana. Zatrudnia wykwalifikowanych budowlańców, elektryków, hydraulików, instalatorów.

Nomess – firma świadcząca usługi profesjonalnego sprzątania po budowach oraz po remontach budynków wielomieszkaniowych, domów, hal, i innych obiektów.

Kontakt: www.tatianadembska.com

Poznaj również