Specjalność Sylwi Dębowskiej – Lenart to kreowanie wizerunku marki w internecie przy aktywnym wykorzystaniu mediów społecznościowych i treści wartościowych dla klientów.Sylwia Dębowska - Lenart

Uczy przedsiębiorców jak, dzięki optymalizacji działań online, pozyskiwać nowe rynki. Wyposaża ich w nowoczesne narzędzia do pracy w internecie. Szkoli m.in. z zakresu strategii marketingowych, social mediów, Facebook ads i e-marketingu. Oprócz tego publikuje w branżowych mediach. Występuje na konferencjach inspirując do poszukiwania prawdziwych wartości i trafnej narracji.

Facebookowe Śniadania Mistrzów

Zainicjowała w Olsztynie Facebookowe Śniadania Mistrzów – spotkania dla biznesu, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z Warmii i Mazur. Jest także hostem LinkedIn Local w Olsztynie.

Osiągnięcia

W 2019 roku Sylwia Dębowska – Lenart otrzymała wyróżnienie w plebiscycie dla kobiet biznesu Lady Business Awards 2019 za podnoszenie świadomości klientów w budowaniu marki w social mediach i wspieranie przedsiębiorców na lokalnym rynku.

Sylwia Dębowska – Lenart – co ją wyróżnia?

  • Skuteczny język przekazu, merytorycznie wartościowe treści i rozwiązania gotowe do użycia to
    główne cechy jej szkoleń.
  • Pracę nad marką zaczyna od podstaw, bo właściwe jej zdefiniowanie to fundament późniejszego
    sposobu komunikacji, tworzenia relacji z klientem i strategii marketingowej.
  • Nie narzuca, ale nakierowuje i wspiera – bo każda marka ma swoją indywidualność oraz specyficzne walory. Gruntownie sprawdza też środowisko w którym działa firma, by jak najlepiej wypozycjonować ją wśród konkurencji. Proces zawsze kończy wypracowaniem konkretnej ścieżki działania i planu rozwoju.

Zainteresowania

Psychologia, NVS – porozumienie bez przemocy, książki biznesowe, teatr.

W czym może pomóc

W opracowaniu strategii marki, brandingu, kampaniach promocyjnych (fb ads, google ads), prowadzeniu social mediów, grafikach – katalogi, ulotki, szkoleniach i mentoringu marketingu.

Lenart interactive – agencja marketingowa z Olsztyna

logo_lenartAgencja marketingowa Lenart interactive powstała w 2013 r. i wspiera MŚP w obszarze budowania marki i jej komunikacji online. Specjalizuje się w komunikacji social media i strategicznym podejściu do marki.

Agencja pomaga uporządkować marketing, pokazuje jak znaleźć słabe strony w organizacji i postawić na atuty. Wśród jej klientów jest m.in. Decathlon Olsztyn, Koemi, ITM SOftware House oraz Browar Kormoran.

Kontakt: www.lenartinteractive.pl

Poznaj również