W biznesie od prawie 30 lat. Skończyła architekturę krajobrazu oraz zarządzanie w budownictwie jako studia podyplomowe.

Zarządza czterema firmami. Główna Werbena Art. Druga –  Werbena Art Drogi sp. z o.o. buduje drogi, układa nawierzchnie z różnych materiałów i wykonuje specjalistyczne prace budowlane. Trzecia – Werbena Art Nasiona sp. z o.o. konfekcjonuje i dystrybuuje nasiona warzyw. Czwarta wspiera pozostałe firmy w funkcjonowaniu w wybranych obszarach.

Prywatnie zajmuje się fotografią, podróżowaniem. Z wypraw przygotowuje albumy tematyczne. Lubi malować akwarelami. Interesuje się urządzaniem wnętrz, astrologią, sztuką oraz zdrowym odżywianiem.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: funkcjonowanie firmy, organizacja firmy, logistyka w firmie.

ZAINTERESOWANIA: podróże, fotografia, aranżacja wnętrz i ogrodów, sztuka, astrologia.

O FIRMIE: WERBENA ART została założona w 1994 roku przez Renatę Zawadzką i Renatę Porzycką – Milewską. Od tego czasu nadal ją wspólnie prowadzą.

Firma zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Projektuje i działa w wykonawstwie. Zagospodarowuje tereny pod kontem zieleni, nawierzchni, oświetlenia, placów zabaw, terenów rekreacyjnych. Wykonuje tarasy, podesty. Tworzy tzw. zielone dachy.  Aranżuje pomieszczenia w rośliny doniczkowe, „zielone ściany” i dekoracje florystyczne. Zajmuje się serwisem zieleni w pomieszczeniach oraz na terenach zewnętrznych. Przez prawie 30 lat wykonała tysiące realizacji. Działa na terenie Warszawy jak również na terenie całego kraju. Jej prace znajdują się też poza granicami Polski.

Współpracuje z developerami, firmami budowlanymi takimi jak Budimex, Unibep, Warbud, Dom Constraction, itp. Prowadzi prace dla  banków, hoteli, centr handlowych, firm zarządzających i biurowców. Czasami jej klientami są osoby prywatne. Zawsze stawia na najwyższą jakość wykonania i profesjonalną obsługę klienta. Dzięki jakości i solidności ciągle istnieje na rynku i utrzymujemy się na topie firm w tej branży.

Firma została trzykrotnie Gazelą Biznesu. Była członkiem Business Center Club. Znalazła się na liście Forbes jako Diamenty Biznesu. Zaliczana jest do największych w swojej branży w Warszawie. Wykonała bardzo dużo przekształceń nieciekawych miejsc w pełne uroku i estetyki enklawy, wypełnione prozdrowotną roślinnością oraz innymi ozdobnymi i rekreacyjnymi elementami.

Kontakt: www.werbena-art.pl

Poznaj również