Renata Gutowska

Przed rozpoczęciem pracy w ToM PaR swoje doświadczenie zdobywała głównie w świecie marketingu. Zaczynała od stanowisk najniższego szczebla, a skończyła na zarządzaniu firmą reklamową, która specjalizowała się w marketingu inwestycji developerskich.

Największa transformacja, która wpłynęła na jej życie prywatne, duchowe i zawodowe to książki i nauka Davida R. Hawkinsa. Wierzy, że każdy człowiek zasługuje na życie w radości, miłości i obfitości. A jeżeli tego nie doświadcza to należy zacząć pracę nad sobą – to znaczy nad swoimi emocjami, programami i przekonaniami.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:
– chętnie podzieli się doświadczeniami w prowadzeniu firm rodzinnych
– podyskutuje o swoich doświadczeniach z pracy metodą Hawkinsa

O FIRMIE: Firma ToM PaR została założona ponad 32 lata temu przez tatę Jerzego Rutkowskiego. Firma zajmuje się produkcją m.in. różnego rodzaju szczotek, które służą do utrzymania samochodów w czystości zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

ToM PaR, jako pierwsza firma na świecie, wprowadziła trend EKO w produkcji tej grupy produktów. Podjęła się wyzwania aby opracować serię produktów, które w 100% podlegają recyklingowi. Stworzyła serię szczotek i skrobaczek, do produkcji których używamy plastiku z recyklingu, a rękojeść wykonana jest polskiego drewna bukowego z certyfikatem FSC. Za ten nurt została doceniona, między innymi, na targach Appex w Las Vegas.

Główny celem firmy to tworzenie takich produktów, które będą lubiane przez użytkowników wszystkich samochodów. Każdy kto sięgnie po  szczotkę tej marki będzie miał poczucie, że to najlepszy produkt, którym idealnie może wyczyścić swój samochód bez względu na porę roku.

Kontakt: www.tom-par.com.pl

Poznaj również