Przed rozpoczęciem pracy w ToM PaR doświadczenie zdobywała głównie w świecie marketingu. W tej branży przebyła całą zawodową ścieżkę, zaczynając od stanowisk najniższego szczebla i pnąc się do zarządzania firmą reklamową, specjalizującą się w marketingu inwestycji deweloperskich. Lata kariery przyniosły jej ogromne doświadczenie i wiedzę, a także pozwoliły umocnić pasję do działań komunikacyjnych przedsiębiorstw.

Jako swoisty przełom określa poznanie myśli Davida R Hawkinsa. Jego książki i nauka zaowocowały transformacją w życiu nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. Wierzy ona, że każdy człowiek zasługuje na życie w radości, miłości i obfitości. A jeżeli tego nie doświadcza, to pierwszym krokiem powinno być zajrzenie w głąb siebie i rozpoczęcie pracy nad sobą – to znaczy nad uwolnieniem negatywnych emocji, skasowaniem nieodpowiednich programów i przekonań

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:
– Renata głęboko wierzy w wymianę doświadczeń, a zwłaszcza jej wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania firmami rodzinnymi są obszarem, którym chciałaby dzielić się z innymi. Swoje przekonania i dobre praktyki konfrontowała z realiami rynku przez wiele lat – a sukces przedsiębiorstwa to najlepszy dowód jej eksperckości.
– Holistyczne podejście do życia jest niezwykle ważne – dlatego wśród zainteresowań Renaty, którymi chętnie podzieli się z innymi, jest myśl Davida R. Hawkinsa. Od dyskusji o jego książkach, przez rozważania nad pozytywami transformacji i jej wpływem na życie każdego człowieka, odwagę, której wymaga zmiana, po doświadczenia z udziału w licznych warsztatach opartych na wiedzy i doświadczeniach naukowych autora i mistrza – spektrum, w którym Renata może służyć radą i dobrym słowem, jest naprawdę szerokie. A to w imię przekonania, że spełnienie wymaga dwóch mocnych filarów: sukces zawodowy nie jest możliwy bez osobistego i duchowego.

O FIRMIE: Firma ToM PaR została założona ponad 32 lata temu przez tatę Renaty, Jerzego Rutkowskiego.  Zajmuje się produkcją akcesoriów motoryzacyjnych, m.in. różnego rodzaju szczotek i skrobaczek. W portfolio przedsiębiorstwa znajduje się szeroki przekrój narzędzi pomagających utrzymać samochody w czystości – opracowanych z myślą o różnych potrzebach kierowców czy zmieniających się warunkach atmosferycznych w ziemie i lecie. ToM PaR jako pierwsza firma na świecie wprowadziła trend EKO do produkcji tego typu asortymentu. Podjęła się wyzwania opracowania serii produktów, które w 100% podlegają recyklingowi. Z drugiej strony, wykreowała oraz wypromowała serie szczotek i skrobaczek wytworzonych z materiałów pochodzących z recyklingu czy też o rękojeści wykonanej jest z polskiego drewna bukowego z certyfikatem FSC. Nastawienie na innowacyjność oraz wysoka jakość produktów sprawiły, że firma była wielokrotnie nagradzana. Za samo podejście proekologiczne została doceniona między innymi na targach Appex w Las Vegas.

Głównym celem firmy jest tworzenie takich produktów, które będą lubiane przez użytkowników wszystkich samochodów. Każdy kto sięgnie po akcesorium tej marki będzie miał poczucie, że to najlepszy produkt, którym idealnie może wyczyścić swój samochód bez względu na porę roku.

Kontakt: www.tom-par.com.pl

Poznaj również