Renata Gabarkiewicz

Współwłaścicielka i prokurentka Silcare Sp. Zo.o. sp.k. Prezeska fundacji Dla Kobiet Autentycznych, która tworzy autentyczną przestrzeń dla kobiet poszukujących możliwości rozwoju.   Manager z zamiłowania, początkująca w wystąpieniach publicznych. Mama 3 wspaniałych córek, kociara. Otoczona ludźmi poszukuję swojej autentyczności stosując uważność w życiu prywatnym i w pracy. ZAINTERESOWANIA: Nowoczesne metody zarządzania, sprzedaż detaliczna

renata gabarkiewicz

Współwłaścicielka i prokurentka Silcare Sp. Zo.o. sp.k. Prezeska fundacji Dla Kobiet Autentycznych, która tworzy autentyczną przestrzeń dla kobiet poszukujących możliwości rozwoju.

 

Manager z zamiłowania, początkująca w wystąpieniach publicznych. Mama 3 wspaniałych córek, kociara. Otoczona ludźmi poszukuję swojej autentyczności stosując uważność w życiu prywatnym i w pracy.

ZAINTERESOWANIA: Nowoczesne metody zarządzania, sprzedaż detaliczna w zmieniających się warunkach, potęga podświadomości, wystąpienia publiczne, jazda figurowa na lodzie.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Mam doświadczenie w panowaniu nad emocjami i zarządzaniu stresem, w bezpośrednich relacjach i rozwiązywaniu problemów. 

W zakresie produkcji możemy wyprodukować spersonalizowany kosmetyk o określonej formule i kompozycji zapachowej z logo klienta: np. mydło o wybranym zapachu.

silcareO FIRMIE: Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn. Działa na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. W produkcji stosowane są najwyższe standardy techniczne oraz jakościowe.

Firma zatrudnia około 400 osób a produkty marki Silcare docierają do krajów na całym świecie: w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Dysponuje ogromnymi terenami produkcyjnymi i administracyjnymi. Firmę Silcare tworzy wysoce wykwalifikowana kadra pracowników. Posiada własne centrum badawczo-rozwojowe w Gorzowie Wielkopolskim oraz bogatą ofertę produktową w przystępnych cenach.

Firma Silcare powstała na dawnym terenie Agromy, a teraz rozbudowuje się o niezagospodarowany teren dawnej fabryki makaronów Lubella. Pokazuje jak można wykorzystać miejsce po poprzednich gigantach rynku i zbudować na nich swoją przyszłość. Silcare jest oficjalnym sponsorem klubu żużlowego Stal Gorzów oraz brał udział w odbudowie gorzowskiej katedry. W 2018 firma kupiła zabytkową willę Pauckscha, w której niegdyś znajdował się dom kultury. Teraz zaniedbany zabytek nabierze nowego wymiaru i zostanie zaadoptowany pod cele konferencyjno-apartamentowe.

Współpraca z największymi koncernami chemicznymi pozwoliła na stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i wiedzy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Efektem tych działań jest obecność Silcare na panelach rozwojowych, dzięki czemu mamy okazję pogłębiać wiedzę z zakresu rynku nowych surowców na potrzeby budowania innowacyjnej produkcji naszej firmy. Jednocześnie rozwijamy markę Silcare, która obejmuje swoim zasięgiem sieć własnych drogerii stacjonarnych oraz sklep internetowy, sprzedaż hurtową naszych produktów, a także usługi OEM, dzięki którym nasi klienci mogą tworzyć swoją własną markę. Ponadto, współpracujemy z pasjonatkami marki Silcare w programie trenerskim, gdzie korzystając naszych produktów mogą rozwijać swój talent w zakresie stylizacji paznokci.

Hasło przewodnie marki: „Z myślą o kobietach”.

Kontakt: www.silcare.pl