Pomaga innym dostrzec wartość sytuacji konfliktowych. Mediacje stały się obszarem jej nieustannego rozwoju i aktywności zawodowej.

Doktorantka na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Prowadzi badania z zakresu konfliktu i mediacji. Wykłada na kilku uczelniach przedmioty z zakresu zarządzania – zwłaszcza w obszarze negocjacji. Ponadto realizuję projekty społeczne organizując konferencje i wydarzenia wspierające ideę mediacji jako wiceprezes Stowarzyszenia Wrocławskie Centrum Mediacji. Jestem mediatorem wpisanym na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym realizujący mediacje rodzinne, cywilne i gospodarcze.

Założycielka Instytutu SENSIVIA realizującego inspirujące działania rozwoju kompetencji osobistych i interpersonalnych w dwóch obszarach: osobistym i biznesowym. Prowadzi mediacje, negocjacje, warsztaty, sesje indywidualne oraz sesje dla par.

Autorka Dziennika Rozwoju Osobistego „Poczuj luksus bycia sobą” z 30 ćwiczeniami coachingowymi. Książka wzbogacona jest pięknymi ilustracjami i własnymi sentencjami. Autorka programu dla Kobiet „MOCna (w) szpilkach” który pomaga odzyskać wewnętrzną moc oraz docenić kobiecą delikatność i wrażliwość.

Uważam, że konflikt jest naszym największym nauczycielem. Dzięki zetknięciu się dwóch różnych światów poznajemy siebie, swoich bliskich i mamy możliwość zmienić swoje i we wspólne życie na lepsze.

Inspiruje do tworzenia pełnej wrażliwości przestrzeni dialogu i porozumienia. Pomaga kobietom, mężczyznom, rodzinom, a także firmom i organizacjom skutecznie zarządzać konfliktami i kreować satysfakcjonujące relacje.

Pracę nad każdą relacją zawsze warto rozpocząć od siebie. Jako coach podczas sesji indywidualnych oraz na swoich warsztatach pomaga odbudowywać poczucie wartości, pewności siebie, wspiera w rozwoju kompetencji osobistych i interpersonalnych.

Mama dwóch nastoletnich córek.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Chętnie pomogę zarządzić konfliktem w organizacji w charakterze mediatorki, a także skonsultuję sytuacje konfliktowe w organizacji. Jako trenerka poprowadzę warsztat z zakresu rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania konfliktami, kreatywnego rozwiązywania problemów, konstruktywnej komunikacji, motywowania i budowania współpracujących zespołów.

Zapraszam na sesje indywidualne – zwłaszcza w zakresie wewnętrznych konfliktów i dylematów, a także innych celów osobistych i zawodowych.

Przeprowadzę inspirujący wykład oraz angażujące warsztaty.

Napiszę wartościowy artykuł z obszaru mojej specjalizacji.

Zapraszam na sesje dla par, podczas których w poufnej atmosferze pomogę odnaleźć płaszczyznę porozumienia oraz spokój w relacji.

Porozmawiam, tak po prostu, jak kobieta z kobietą, matka, bizneswoman-wspierając, inspirując, dzieląc się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją w zakresie budowania relacji z sobą samym oraz z innymi.

ZAINTERESOWANIA:

Kocha koty, konie i psy. Zakochana we Francji i uwielbia podróże w zakątki tego pięknego kraju. Lubuje się w sztuce teatralnej. Wolne chwile spędza z córkami, kotem Kenzo i na łonie przyrody wsłuchując się w szum fal, drzew lub śpiew ptaków.

Bardzo ceni sobie rozwój osobisty – nieustannie studiuje, uczy się, doskonali swój warsztat pracy. Jej największe wartości to rodzina, miłość, refleksyjna uważność.

O FIRMIE: SENSIVIA. Życie płynie, relacje dojrzewają, zmieniają się. Przekazuje klientom, iż budowanie relacji to droga – droga wrażliwości i uważności na siebie oraz partnera. Stąd nazwa marki wywodząca się od słów SENS – wrażliwość oraz VIA czyli droga. Chce być wsparciem dla Ciebie i Twojego biznesu na drodze do porozumienia z sobą i z innymi. Jej misją jest wspieranie osób pragnących budować szczęśliwe związki, satysfakcjonujące relacje oraz poczucie wewnętrznej harmonii.

Pomaga rodzinom, kobietom, mężczyznom, dzieciom, a także firmom i organizacjom w odnajdywaniu drogi porozumienia i wzajemnego zrozumienia.

Instytut SENSIVIA dla Ciebie:

 • Mediacje rodzinne, sąsiedzkie, dotyczące prawa cywilnego
 • Negocjacje dotyczące zakupów lub sprzedaży
 • Indywidualne sesje coachingowe
 • Sesje dla par w konfliktach rodzinnych
 • Warsztaty w zakresie rozwoju kompetencji osobistych i interpersonalnych
 • Konsultacje dotyczące konfliktów wewnętrznych i interpersonalnych
 • Dziennik Rozwoju Osobistego „Poczuj luksus bycia sobą”

Instytut SENSIVIA dla Twojego biznesu:

 • Mediacje biznesowe
 • Negocjacje biznesowe
 • Sesje coachingowe biznes
 • Kompleksowe szkolenia dla firm w zakresie rozwoju kompetencji interpersonalnych i menedżerskich
 • Konsultacje i doradztwo w zakresie budowania zespołów i komunikacji wewnętrznej, w zakresie zarządzania konfliktami (z klientami, partnerami biznesowymi, wewnątrz organizacji, pomiędzy wspólnikami), pomoc w realizacji klauzuli mediacyjnej w umowach.

Kontakt: www.instytut-rozwoju-sensivia.eu

Poznaj również