Olga wilińska

Olga Wilińska ukończyła Poligrafię na Politechnice Warszawskiej i Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Bardzo lubię to, co robię. Moje mocne strony to cierpliwość i opanowanie w sytuacjach stresowych. Najpierw myślę, reaguję, szukam rozwiązań, a potem zaczynam się denerwować.

Mama dwójki dzieci – w wieku lat 6 (syn) i 9 (córka).  Właścicielka dwóch psów (jeden słodki kundelek ze schroniska, drugi dog niemiecki). Olga Wilińska 11 lat temu wyprowadziła się z Warszawy. Obecnie mieszka na pięknej polskiej wsi – 47 km od Pałacu Kultury. We wrześniu 2016 ruszyło warszawskie biuro na Żoliborzu.

Zainteresowania

Książki – uwielbia je czytać i mieć, rajdy samochodowe – na studiach zarabiała jako sędzia sportów motorowych, teraz tylko kibicuje. Ostatnio Olga odkryła w sobie pasję do networkingu. Okazało się, że uwielbia chodzić na spotkania networkingowe i poznawać nowe osoby i nawiązywać nowe relacje.

W czym może pomóc innym

Mogę doradzić jakie działania marketingowe (reklamowe, public relations) są najlepsze dla firmy. Możemy wspólnie ułożyć plan działań, część z tych działań (wydruki, strony internetowe) mogę wykonać. Poza tym po dwóch latach networkingu mam naprawdę szeroką bazę kontaktów. Jak ktoś będzie potrzebował czegoś, czego nie robi żadna z klubowiczek, mogę służyć sprawdzonym kontaktem.

Agencja Reklamowa IBI

Marka IBI powstała w 2000 roku, istnieje zatem od 16. lat. Powstała jako studencki pomysł na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Wtedy robiliśmy pierwsze strony internetowe i udostępnialiśmy miejsce na serwerze. Potem koledzy, z którymi działałam poszli swoją drogą. Ja zaczęłam się zajmować tym co lubię najbardziej. Są to druki wszelakie, wszystkie nietypowe, oryginalne projekty i kalendarze. Ale kalendarze indywidualne, takie, jakich nikt inny nie ma. I ścienne i książkowe i planery – takie duże płachty na ścianę z logo oczywiście i zaznaczonymi ważnymi dla firmy datami. Kalendarz nie musi być od stycznia do stycznia, może się zaczynać i kończyć w dowolnym miesiącu. Obsługujemy firmy i małe i średnie i duże. 80% naszych Klientów – szczególnie tych z rekomendacji do nas wraca. Mój pierwszy klient na kalendarze – Polservice sp. z o.o. jest z nami do dziś i już mamy wybrany projekt kalendarza na przyszły rok.

Co nas wyróżnia?

Wyróżniamy się tym, że jeśli Klient potrzebuje jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Chodzi i o termin wykonania „na wczoraj” i o to, że czasem robi rzeczy wykraczające poza nasz normalny zakres działań. Dla nas najważniejszy jest klient, więc robimy wszystko, aby był zadowolony.

Dostarczamy usługi i produkty wysokiej jakości – mamy w ofercie rollup-y na które dajemy 5 lat gwarancji. Nie są to produkty najtańsze na rynku, są takie, że wiemy że będą dobre i że Klient będzie zadowolony. Wtedy można spokojnie chodzić na spotkania networkingowe i spotykać swoich Klientów. Poza tym zawsze jesteśmy uśmiechnięci i szukamy rozwiązań, nawet jeśli sytuacja wydaje się trudna.

Kontakt: www.ibi.pl

Poznaj również