Olga Wilińska

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży poligraficznej i reklamowej. Przez ponad 20 lat wydała setki kalendarzy, planerów i katalogów. Pomagała autorom w wydaniu ich książek. 

Ukończyła Poligrafię na Politechnice Warszawskiej i Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Na rynku reklamowo – wydawniczym działa od 2000 roku, przez lata obszary głównej działalności się zmieniały.

Bardzo lubię to, co robię. Moje mocne strony to cierpliwość i uśmiech, nawet jeśli sytuacja jest trudna. To sprawia, że ludzie chętnie ze mną rozmawiają i czują się przy mnie dobrze.

Mama dwójki nastoletnich dzieci. Właścicielka dwóch psów (jeden słodki kundelek ze schroniska, drugi dog niemiecki, kotki i żółwia). Aktywnie działa w Radach Rodziców w szkołach dzieci, robiąc co można, żeby wspomóc młodzież i nauczycieli w tworzeniu szkół, w których nauka jest przyjemnością. W 2005 roku wyprowadziła się z Warszawy. Obecnie, po latach na pięknej polskiej wsi, mieszka niedaleko miasta, ale jednak w domu z ogródkiem w pobliżu lasu.

Zainteresowania

Książki – uwielbia je czytać i mieć. Robi katalog swoich zbiorów – już dziś wiadomo, że ma kilka tysięcy książek w domu. A ostatnio spełnia marzenie i także wydaje książki. Jedną z jej pasji jest networking. Uwielbia chodzić na spotkania networkingowe. Poznawać nowe osoby, nawiązywać nowe relacje oraz łączyć ludzi tak, aby mogło powstać coś wartościowego. Tą pasję realizuje rozwijając ze wspólnikami Barter Klub.

W czym może pomóc innym

Może pomóc wydać i sprzedać książkę lub indywidualny planer albo kalendarz. Jeśli jesteś trenerem, coachem, mentorem wesprze Cię w budowaniu Twojej marki osobistej poprzez książkę.
Pokaże Ci jak można wykorzystać książkę – w dowolnej postaci (papierowej, ebook, audiobook) do promocji Ciebie lub twojej firmy.
Wie jak zrobić planery na różnych papierach, z wyrywanymi stronami, kopertą na końcu i karteczkami do zaznaczanie. Prace introligatorskie nie mają dla niej tajemnic.

Kontakt: www.sztukapelnaemocji.pl

Fot. Katarzyna Dobosz

Poznaj również