Olga wilińska

Olga Wilińska ukończyła Poligrafię na Politechnice Warszawskiej i Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Bardzo lubię to, co robię. Moje mocne strony to cierpliwość i opanowanie w sytuacjach stresowych. Najpierw myślę, reaguję, szukam rozwiązań, a potem zaczynam się denerwować.

Mama dwójki dzieci – w wieku lat 6 (syn) i 9 (córka).  Właścicielka dwóch psów (jeden słodki kundelek ze schroniska, drugi dog niemiecki). Olga Wilińska 11 lat temu wyprowadziła się z Warszawy. Obecnie mieszka na pięknej polskiej wsi – 47 km od Pałacu Kultury. We wrześniu 2016 ruszyło warszawskie biuro na Żoliborzu.

Zainteresowania

Książki – uwielbia je czytać i mieć, rajdy samochodowe – na studiach zarabiała jako sędzia sportów motorowych, teraz tylko kibicuje. Ostatnio Olga odkryła w sobie pasję do networkingu. Okazało się, że uwielbia chodzić na spotkania networkingowe i poznawać nowe osoby i nawiązywać nowe relacje.

W czym może pomóc innym

Mogę doradzić jakie działania marketingowe (reklamowe, public relations) są najlepsze dla firmy. Możemy wspólnie ułożyć plan działań, część z tych działań (wydruki, strony internetowe) mogę wykonać. Poza tym po dwóch latach networkingu mam naprawdę szeroką bazę kontaktów. Jak ktoś będzie potrzebował czegoś, czego nie robi żadna z klubowiczek, mogę służyć sprawdzonym kontaktem.

Agencja Reklamowa IBI

Marka IBI powstała w 2000 roku, istnieje zatem od 16. lat. Powstała jako studencki pomysł na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Wtedy robiliśmy pierwsze strony internetowe i udostępnialiśmy miejsce na serwerze. Potem koledzy, z którymi działałam poszli swoją drogą. Ja zaczęłam się zajmować tym co lubię najbardziej. Są to druki wszelakie, wszystkie nietypowe, oryginalne projekty i kalendarze. Ale kalendarze indywidualne, takie, jakich nikt inny nie ma. I ścienne i książkowe i planery – takie duże płachty na ścianę z logo oczywiście i zaznaczonymi ważnymi dla firmy datami. Kalendarz nie musi być od stycznia do stycznia, może się zaczynać i kończyć w dowolnym miesiącu. Obsługujemy firmy i małe i średnie i duże. 80% naszych Klientów – szczególnie tych z rekomendacji do nas wraca. Mój pierwszy klient na kalendarze – Polservice sp. z o.o. jest z nami do dziś i już mamy wybrany projekt kalendarza na przyszły rok.

Co nas wyróżnia?

Wyróżniamy się tym, że jeśli Klient potrzebuje jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Chodzi i o termin wykonania „na wczoraj” i o to, że czasem robi rzeczy wykraczające poza nasz normalny zakres działań. Dla nas najważniejszy jest klient, więc robimy wszystko, aby był zadowolony.

Dostarczamy usługi i produkty wysokiej jakości – mamy w ofercie rollup-y na które dajemy 5 lat gwarancji. Nie są to produkty najtańsze na rynku, są takie, że wiemy że będą dobre i że Klient będzie zadowolony. Wtedy można spokojnie chodzić na spotkania networkingowe i spotykać swoich Klientów. Poza tym zawsze jesteśmy uśmiechnięci i szukamy rozwiązań, nawet jeśli sytuacja wydaje się trudna.

Kontakt: www.ibi.pl

Poznaj również

Katarzyna Kobier

Katarzyna Kobier

Agnieszka Sztafińska

Agnieszka Sztafińska

Marta Kuszakiewicz

Marta Kuszakiewicz

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Hanna Rubaszkiewicz

Hanna Rubaszkiewicz

Dorota Kotowska

Dorota Kotowska

Anna Słopiecka

Anna Słopiecka

Barbara Bajorek

Barbara Bajorek