Olga Wilińska: IBI.pl Olga Wilińska

Właścicielka firmy IBI.pl Olga Wilińska. Posiada 16 lat doświadczenia w branży poligraficznej i reklamowej.

Olga wilińska

Ukończyła Poligrafię na Politechnice Warszawskiej i Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Bardzo lubię to co robię. Moje mocne strony to cierpliwość i opanowanie w sytuacjach stresowych – najpierw myślę, reaguję, szukam rozwiązań, a potem zaczynam się denerwować.

Mama dwójki dzieci – w wieku lat 6 (syn) i 9 (córka).  Właścicielka dwóch psów (jeden słodki kundelek ze schroniska, drugi dog niemiecki). 11 lat temu wyprowadziła się z Warszawy i mieszka na pięknej polskiej wsi – 47 km od Pałacu Kultury. We wrześniu 2016 ruszyło warszawskie biuro na Żoliborzu.

Zainteresowania: książki – uwielbia je czytać i mieć, rajdy samochodowe – na studiach zarabiała jako sędzia sportów motorowych, teraz tylko kibicuje. Ostatnio odkryła w sobie pasję do networkingu – okazało się że uwielbia chodzić na spotkania networkingowe i poznawać nowe osoby i nawiązywać nowe relacje.

W czym może pomóc innym: mogę doradzić jakie działania marketingowe (reklamowe, public relatins) są najlepsze dla firmy, możemy wspólnie ułożyć plan działań, część z tych działań (wydruki, strony internetowe) mogę wykonać. Poza tym po dwóch latach networkingu mam naprawdę szeroką bazę kontaktów – więc jak ktoś będzie potrzebował czegoś czego nie robi żadna z klubowiczek mogę służyć sprawdzonym kontaktem.

O firmie: Marka IBI powstała w 2000 roku, istnieje zatem od 16-tu lat. Powstała jako studencki pomysł na zarabianie dodatkowych pieniędzu (wtedy robiliśmy pierwsze strony internetowe i udostępnialiśmy miejsce na serwerze). Potem koledzy z którymi działałam poszli swoją drogą, a ja zaczęłam się zajmować tym co lubię najbardziej – a są to druki wszelakie, wszystkie nietypowe, oryginalne projekty i kalendarze. Ale kalendarze indywidualne, takie jakich nikt inny nie ma. I ścienne i książkowe i planery – takie duże płachty na ścianę z logo oczywiście i zaznaczonymi ważnymi dla firmy datami – nie musi być od stycznia do stycznia, może się zaczynać i kończyć w dowolnym miesiącu. Obsługujemy firmy i małe i średnie i duże. 80% naszych Klientów – szczególnie tych z rekomendacji do nas wraca. Mój pierwszy klient na kalendarze – Polservice sp. z o.o. jest z nami do dziś i już mamy wybrany projekt kalendarza na 2017 rok.

Wyróżniamy się tym, że jeśli Klient potrzebuje jesteśmy w stanie zrobić wszystko – chodzi i o termin wykonania „na wczoraj” i o to, że czasem robi rzeczy wykraczające poza nasz normalny zakres działań – ale jeśli taka jest potrzeba Klienta.

Dostarczamy usługi i produkty wysokiej jakości – mamy w ofercie rollup-y na które dajemy 5 lat gwarancji, nie są to produkty najtańsze na rynku, są takie że wiemy że będą dobre i że Klient będzie zadowolony – wtedy można spokojnie chodzić na spotkania networkingowe i spotykać swoich Klientów – a bywa że na jednym jest ich kilku. Poza tym zawsze jesteśmy uśmiechnięci i szukamy rozwiązań, nawet jeśli sytuacja wydaje się być trudna.

Kontakt: www.ibi.pl