Natalia Jefimowa: Akademia Kobiecości

Międzynarodowy trener i mentor, coach, psychografolog, specjalistka z zakresu psychologii psychotronicznej oraz technik NLP. Założycielka „Akademii Kobiecości” oraz autorka i prowadząca warsztatów rozwojowych dla kobiet, które odbywają się w Polsce, Norwegii i Wielkiej Brytanii.

Natalia Jefimowa

Swoje autorskie warsztaty opiera na najlepszych osiągnięciach psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską, filozofiami Dalekiego Wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczonymi od szamanek z Syberii. Szczególną popularnością cieszą się warsztaty z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ”, dzięki którym setki kobiet poprawiły jakość swojego życia, stworzyły udane związki.

Z jej inicjatywy w latach 2012-2015 odbywały się cykliczne warsztaty edukacyjno-rozwojowe, wykłady oraz szkolenia wyjazdowe pod nazwą „Klub Psychologii Trzeciego Tysiąclecia”, dzięki którym zostało przeszkolonych kilkaset osób.

natalia jefimowaOd 2012 roku z sukcesami prowadzi indywidualne konsultacje mające na celu zbudowanie poprawnych relacji partnerskich w życiu osobistym, jak i zawodowym, poprawa samooceny, wzmocnienie motywacji, określenie życiowych celów. Jej ścieżka życiowa oraz zawodowa stała się tematem reportaży, takich magazynów jak „Świat Kobiet”, „Kobiecym okiem”.

W ciągu ostatnich 10 lat równolegle pracowała jako zastępca dyrektora w Międzynarodowym Przedsiębiorstwie Rurociągowym „Sarmatia” Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za realizację międzynarodowego projektu transportu ropy naftowej pt. Euroazjatycki Korytarz Transportu Ropy Naftowej. Również, jako koordynator w Departamencie Współpracy Międzynarodowej Urzędu m. st. Warszawy, z sukcesem zrealizowała polsko-ukraiński projektu polityczny dot. nawiązywania i rozwoju współpracy samorządu m.st. Warszawy z samorządami miast na Ukrainie, za co otrzymała podziękowania od Prezydentów miast Warszawy i Kijowa.

Studia wyższe poświęciła dziennikarstwu, stosunkom międzynarodowym oraz PR, studiowała na Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie. Jest zwolenniczką ciągłego rozwoju dlatego cały czas uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach dotyczących rozwoju osobowości, duchowości i kobiecości, pracy z umysłem metodą Silvy, NLP, psychografologii, hipnozy, technik medytacyjnych i relaksacyjnych i wielu innych,

Mama dwójki dorosłych dzieci. Jest kobietą szczęśliwą, spełnioną rodzinnie, zawodowo i finansowo.