Natalia Jefimowa

Natalia Jefimowa swoje autorskie warsztaty opiera na najlepszych osiągnięciach psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską, filozofiami Dalekiego Wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczonymi od szamanek z Syberii. Szczególną popularnością cieszą się warsztaty z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ”, dzięki którym setki kobiet poprawiły jakość swojego życia, stworzyły udane związki.

Wykształcenie

Studia wyższe poświęciła dziennikarstwu, stosunkom międzynarodowym oraz PR, studiowała na Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie. Jest zwolenniczką ciągłego rozwoju. Dlatego cały czas uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach dotyczących rozwoju osobowości, duchowości i kobiecości. Kształci się w zakresie pracy z umysłem metodą Silvy, NLP, psychografologii, hipnozy, technik medytacyjnych i relaksacyjnych i wielu innych,

Doświadczenie

Z jej inicjatywy w latach 2012-2015 odbywały się cykliczne warsztaty edukacyjno-rozwojowe, wykłady oraz szkolenia wyjazdowe pod nazwą „Klub Psychologii Trzeciego Tysiąclecia”. Dzięki nim zostało przeszkolonych kilkaset osób.

natalia jefimowaOd 2012 roku Natalia Jefimowa z sukcesami prowadzi indywidualne konsultacje mające na celu zbudowanie poprawnych relacji partnerskich w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ważna jest poprawa samooceny, wzmocnienie motywacji, określenie życiowych celów. Jej ścieżka życiowa oraz zawodowa stała się tematem reportaży, takich magazynów jak „Świat Kobiet”, „Kobiecym okiem”.

W ciągu ostatnich 10 lat równolegle pracowała jako zastępca dyrektora w Międzynarodowym Przedsiębiorstwie Rurociągowym „Sarmatia” Sp. z o.o.. Tam odpowiadała za realizację międzynarodowego projektu transportu ropy naftowej pt. Euroazjatycki Korytarz Transportu Ropy Naftowej. Również, jako koordynator w Departamencie Współpracy Międzynarodowej Urzędu m. st. Warszawy, z sukcesem zrealizowała polsko-ukraiński projektu polityczny dot. nawiązywania i rozwoju współpracy samorządu m.st. Warszawy z samorządami miast na Ukrainie, za co otrzymała podziękowania od Prezydentów miast Warszawy i Kijowa. Natalia Jefimowa prowadzi m.in warsztaty Jak odzyskać kobiecą energię.

Natalia Jefimowa prywatnie

Mama dwójki dorosłych dzieci. Jest kobietą szczęśliwą, spełnioną rodzinnie, zawodowo i finansowo.

Poznaj również

Joanna Zielińska

Joanna Zielińska

Agnieszka Wanat

Agnieszka Wanat

Alicja Pawlaczuk

Alicja Pawlaczuk

Edyta Tecław

Edyta Tecław

Anna Słopiecka

Anna Słopiecka

Dominika Rostocka

Dominika Rostocka

Eliza Wionczek

Eliza Wionczek

Tatiana Dembska

Tatiana Dembska