monika toczyńska

Monika Toczyńska firmę prowadzi od 1998 roku, a w postaci spółki prawa handlowego od 2006 roku. W 2013 roku
została wydzielona ze spółki matki Kancelaria Audix Polska Sp. z o.o. zajmująca się pełną obsługą prawną w tym również windykacją należności i księgowością spółek prawa handlowego.

Monika Toczyńska jest bohaterką książki „Sukces jest Kobietą! wydaną przez EksMagazyn, „Piękna twarz biznesu” oraz „Skuteczny Biznes czyli…. Gra o sukces” oraz książek Ilony Adamskiej Law business Quality oraz Imperium K”obiet w tym „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”, Diamenty Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania, Kobieta Charyzmatyczna, Lider z powołania. The Best and More 2019. Orły Prawa 2018, Orły Rachunkowości 2019, wyróżnienie Lady Business Awards 2017.

Pisze artykuły eksperckie z dziedziny prawa gospodarczego do EksMagazynu, dla portalu Link to Poland oraz Gazety Finansowej.

Jej marzeniem było stworzenie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych usług dla biznesu, co się udało i na dzień dzisiejszy przynosi bardzo dobre efekty.

Prywatnie

mama wychowująca 17 letnią córkę, uwielbia ruch i dobrą „papierową” książkę.

Cel w życiu

Swoimi działaniami Monika Toczyńska pokazuje i promuje przedsiębiorcze projekty kobiet, osobowości kobiece, które mają wpływ na rozwój gospodarczy naszego kraju. Równość szans dla kobiet i mężczyzn oraz pełnoprawnego uczestnictwa w życiu społeczeństwa jest według niej jednym z podstawowych praw człowieka.

Motto życiowe: „zakaz narzekania”.

Zainteresowania

książka, sport w tym jazda na rowerze oraz zajęcia fitness

W czym mogę pomóc

Przede wszystkim w odczarowaniu spółki prawa handlowego, obsłudze prawnej w tym pisaniu i weryfikacji umów handlowych, prowadzeniu spraw spółek w tym przygotowanie uchwał, umów spółek, zmianach w KRS.

Kancelaria Audix Polska

audix-logoKancelaria Audix Polska Sp. z o.o. jest organizacją stworzoną w 2006 roku przez ludzi i dla ludzi. Zapewnia skuteczną obsługę należności i wierzytelności. Współpraca z Kancelarią to efektywny sposób na odzyskanie płynności finansowej i rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zatrudnia ekspertów z wielu obszarów wspierających działania firmy. Zapewniam kompleksową obsługę przedsiębiorców w każdym aspekcie prowadzenia firmy od pomocy przy założeniu firmy, obsługę prawną, poprzez profesjonalne prowadzenie księgowości, po pozyskiwanie funduszy na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych ze źródeł krajowych i programów pomocowych Unii Europejskiej.

Dostarcza usługi z zakresu konsultacji i opracowywania umów z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, rynku nieruchomości, rejestrację podmiotów prawa handlowego, wprowadzania zmian w dokumentach rejestrowych. Podejmuje się rozwiązywania „spraw trudnych” z dziedziny obrotu gospodarczego. Specjalizuje się, w szeroko pojętej, dziedzinie rozwiązywania problemów, które pojawiają się przy prowadzeniu przedsiębiorstw, spółek, fundacji. W każdym aspekcie działalności firma przestrzega kilku prostych zasad: poufność, bezstronność, niezależność i rzetelność. Kompleksowość i profesjonalizm świadczonych usług oraz jasne zasady, to główne narzędzia realizacji powierzanych Kancelarii zadań.

Kontakt: www.audix.pl

POS – MARKETING

gadzety-reklamoweFirma POS – MARKETING jest dystrybutorem wszelkiego rodzaju artykułów piśmienniczych oraz gadżetów reklamowych.

Pomoc przy wyborze odpowiedniego produktumowych.  Świadczymy następujące usługi:

  • Projekt graficzny nadruku (logo)
  • Znakowanie: tampodruk, sitodruk, grawerowanie, sitodruk na okrągło, nadruk brokatem
  • Wizualizację

Nasze główne atuty to duży wybór długopisów począwszy od klasycznych starszych modeli do najnowszego designu.  POS – MARKETING świadczy najwyższą jakość usług przy każdym kontakcie z naszą firmą i przy każdym realizowanym zleceniu. Wszechstronny wybór, starannie wyselekcjonowanych produktów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

POS – MARKETING jest również dystrybutorem pendrive’ów, power banków oraz myszek komputerowych. Szeroki wybór pendrive’ów (drewniane, metalowe, w formie kart płatniczych, breloczków do kluczy i długopisów) to nasz niewątpliwy atut, dzięki któremu jest wybór spośród naprawdę szerokie gamy produktów.

http://pos-druk.bluecollection.pl/

http://pendriveusb24.pl

http://dlugopisy24.pl/

Poznaj również

Elżbieta Manuiło

Dagmara Romanowicz

Joanna Bochyńska

Emilia Pienicka

Tatiana Pałucka

Lea Magdalena Pyć - Leszczuk

Kinga Klejment

Katarzyna Polkowska