Monika Matwiejszyn

Monika Matwiejszyn swoją działalność gospodarczą rozwinęła głównie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w komórce bankowości w amerykańskim konglomeracie General Electric. W szerokim spektrum jej działań najważniejsze miejsce zajmowało przeciwdziałanie wyłudzeniom. Realizacja tych zadań wymagała przestrzegania najwyższych standardów etycznych zgodnych z misją compliance. Zdobyte doświadczenie pozwoliło jej na dalszy rozwój swoich możliwości. Obecnie realizuje swoją pasję i spełnia się jako audytor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001.

Wraz z zespołem specjalistów wspiera klientów i partnerów wiedzą w dostosowaniu odpowiedniego przekazu do wieku odbiorcy. Proponuje też optymalne rozwiązania dla zabezpieczenia danych i informacji.

Realizuje się również na rzecz społeczności Gdańska jako Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy Piecki-Migowo, które wybrało ją w wyborach kadencji 2019-2024 oraz jako wiceprezes Rodzinnych Ogródków Działkowych JAR w Gdańsku. Prowadzi różne projekty społeczne oraz prowadzi darmowe konsultacje dla mieszkańców, którzy dają jej mnóstwo energii do działania.

Odnajduję się jako mama, przedsiębiorca i społecznik w mieście które tak jak ja kocha wolność, tolerancję i solidarność – w mieście Gdańsk. 

Życie jest największą pasją i wspaniałą podróżą, w której pomagam umiejętnościami innym, mogąc odczuwać i pielęgnować piękno świata i nade wszystko spotykać mądrych i dobrych ludzi– mówi Monika Matwiejszyn.

W czym może pomóc innym

Pomoże zrozumieć jaki wpływ ma informacja na nasz wizerunek, naszą prywatność i intymność, a nade wszystko bezpieczeństwo naszych rodzin czy środków do życia. RODO to zmiana mentalności i nas samych by świadomie chronić nas i nasze dzieci. To naprawdę da się lubić. Dla biznesu zaś to ochrona prowadzonych transakcji, właściwe utrzymanie realizacji procesów, dobrego wizerunku i bezpieczeństwa danych.

MOKONI Wsparcie dla biznesu 

mokoni RODOMOKONI Wsparcie dla biznesu działa od 2017 roku. To zespół specjalistów realizujący zlecenia w różnych branżach, które łączą różne informacje ważne dla zachowania prywatności lub opłacalności biznesu.

Wspiera budowanie świadomości o bezpieczeństwie naszych danych. Prowadzi szkolenia, audyty ochrony danych, opiniuje umowy, procedury i regulaminy związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Outsourcing IOD Gdańsk

Zajmuje się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianą ochroną danych osobowych i tajemnicą przedsiębiorstwa. Doświadczenia zespołu pozwalają wesprzeć przedsiębiorstwa, spółki prawa handlowego oraz podmioty z sektora publicznego podczas wdrażania procesu. Oprócz doradztwa z zakresu ochrony danych osobowych proponuje również firmom i instytucjom usługę outsourcingu IOD. Jej celem jest nie tylko zabezpieczyć interes prawny w zakresie ochrony danych osobowych, ale również usprawnić związane z nią procesy.

Kontakt: www.mokoni.pl

Poznaj również

Barbara Bajorek

Agata Wojcik

Edyta Tecław

Joanna Zielińska

Magdalena Wontek

Brygida Beck

Kinga Śliwa - Iskierko

Sylwia Dębowska - Lenart