Przez 12 lat dyrektor pionu sprzedaży i marketingu oraz wiceprezes w największej firmie szkoleniowej COMBIDATA Sp. z o.o, szkolącej w zakresie szkoleń informatycznych, należącej do Grupy Asseco. Stworzyła i dokonała reorganizacji działu sprzedaży i marketingu, zatrudniając około trzystu osób. Tworzyła wielomilionowe kampanie reklamowe, od projektów po wdrożenie bez udziału zewnętrznych agencji reklamowych.

Absolwentka Wyższej Szkoły Morskiej kierunku Organizacja Obrotu Portowo Morskiego oraz Zarządzania i Marketingu.

Przygodę z pisaniem rozpoczęła w sierpniu 2019 roku. Akcja jej książek toczy się w Trójmieście i jest osadzona w realiach polskiego biznesu.W jej książkach można znaleźć wiele odpowiedzi dotyczących marketingu czy zarządzania. Wydała dwie książki:

  • „Kiedyś nadejdzie ten dzień”
  • „Nadszedł ten dzień”

a kolejne trzy czekają na wydanie:

  • „Na skraju przepaści” – obyczajowa
  • „Pandemia, wirus Zmory nadszedł” – obyczajowa
  • „Niewinni nie ponoszą kary” – obyczajowa / kryminał

Obecnie pisze szóstą książkę i ma przygotowany materiał na kolejne dziewięć.

Co czytelniczki znajdą w jej książkach?

Realne historie, bohaterów borykających się z różnymi problemami życia codziennego. Ukazują źródła ich lęków i słabości jakie im towarzyszą. Pokazują, że w życiu nie ma dróg na skróty. Bez względu na to co robisz, sukces oznacza ciężką pracę. W ten sposób osiągnięcie celu to prawdziwe zwycięstwo. Czytając jej książki, czytelnicy śmieją się do łez. Jedna z czytelniczek ”Kiedyś nadejdzie ten dzień”, napisała, że ta książka to „…relaks w pełnej krasie…”.

Jestem osobą pogodną, która nigdy nie patrzy wstecz. Wszystkie życiowe porażki traktuję jak lekcje i staram się przekuć je w sukces. Tak jak bohaterka mojej książki „Kiedyś nadejdzie ten dzień”, uważam, że szczęście sprzyja tym, którzy naprawdę w nie wierzą.

ZAINTERESOWANIA:

Jej pasją jest sport. Każdy dzień rozpoczyna treningiem, nigdy nie szuka wymówek. Dodatkowo dwa razy w tygodniu gra w tenisa. Jej sportowe marzenie to udział w turniejach tenisowych dla amatorów, Lubi podejmować nowe wyzwania, takie jak nauka gry na pianinie w wieku 43 lat.

Moda, chyba, każda kobieta w jakimś stopniu nią się interesuje. Przywiązuję uwagę do tego co na siebie zakłada, bez względu na to czy idę po zakupy, z psem na spacer, trening czy na spotkanie biznesowe.

O FIRMACH:

Pomarańczowa Plaża to restauracja z centralnym widokiem na morze. Dwie sale 260 m2 i 34 m2, bar zewnętrzny, duży taras z widokiem na morze, pizza bar i bar na plaży. W Restauracji i ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Restauracja Park Sosnowy stanowi idealne miejsce do organizacji eventów.

Powraca do tradycyjnych receptur wywodzących się z  Kaszub, Pomorza i dawnej kuchni sopockiej, nie stosuje żadnych konserwantów oraz ulepszaczy, dania od początku do końca są wynikiem pracy i zaangażowania zespołu. Dania ze świeżych ryb bałtyckich i wyselekcjonowanej dziczyzny są naszą specjalnością, na stołach restauracji w szczególności dominują potrawy z dorsza. Organizuje wesela, przyjęcia okolicznościowe, spotkania integracyjne, konferencje.

W 2020 roku, zajęła II miejsce w konkursie Sopockie Perły w kategorii Kulinaria.

Hotel Bursztyn w Sopocie to jedyny hotel, który znajduje się tuż przy plaży, w parku sosnowym. Posiada 35 pokoi, w tym 30 z balkonem oraz wejście na prywatną plażę.

Kontakt: www.hotelbursztyn.pl

 

 

Poznaj również

Monika Brzózka

Lea Magdalena Pyć - Leszczuk

Małgorzata Bujak

Renata Zawadzka

Aldona Talaga - Działocha

Magdalena Rehlich

Kinga Brix Grobelna

Aleksandra Bobkowska