mirosława plaza

Mirosława Plaza księgowością zajmuje się od 19 lat. Od 14 lat jest główną księgową – kwestorem niepublicznej Wyższej Szkoły Humanitas.

W swojej pracy uważa, że nie ma spraw nie do rozwiązania, każdą sytuację finansową można uprościć i uporządkować. W firmie oferuje proste i szybkie uporządkowanie liczb, które prowadzi do harmonii w sprzedaży i usługach. Harmonia w życiu zawodowym daje jasność, klarowność i pewność własnej historii finansowej.

Zajmując się finansami od 17 lat wie, że liczby mają wpływ na nasze życie. Pracując z klientem skupia się na rozwiązywaniu problemów finansowych, które blokują rozwój firmy. Dokonują się wtedy zmiany w każdej sferze działania. Stąd pomysł na program szkoleniowy Harmonia Liczb – autorka wierzy w to, że harmonia liczb oznacza spokój i stabilizację.

Mirosława Plaza stawia na relacje z klientem dlatego odbiera dokumenty osobiście aby poznać codzienne działania klientów. To powoduje że jej współpraca z klientami jest długoletnia i często na wyłączność.

Pracuje na nowoczesnych programach, które pozwalają na szybkie przetwarzanie danych i generowanie nowych rozwiązań.

Jej wyróżnikiem jest to że zajmuje się całym przepływem finansowym połączonym z optymalizacja kosztów.

ORDO Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe ORDO działa na rynku od 2013 roku. Oferuje kompleksową obsługę ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT. Sporządza deklaracje CIT, PIT, VAT oraz sprawozdania statystyczne GUS. Zapewnia pełną obsługę ZUS i kadrowo-płacową.

Świadcząc usługi księgowo – kadrowe przyświeca jej założenie, że najważniejsza jest jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Poznaj również

Marta Kuszakiewicz

Anna Czamarska

Justyna Qunio

Karolina Osowska

Grażyna Jaworska - Piotrowska

Emilia Pienicka

Małgorzata Lewkowska

Marta Piasecka