mirosława plaza

Mirosława Plaza księgowością zajmuje się od 19 lat. Od 14 lat jest główną księgową – kwestorem niepublicznej Wyższej Szkoły Humanitas.

W swojej pracy uważa, że nie ma spraw nie do rozwiązania, każdą sytuację finansową można uprościć i uporządkować. W firmie oferuje proste i szybkie uporządkowanie liczb, które prowadzi do harmonii w sprzedaży i usługach. Harmonia w życiu zawodowym daje jasność, klarowność i pewność własnej historii finansowej.

Zajmując się finansami od 17 lat wie, że liczby mają wpływ na nasze życie. Pracując z klientem skupia się na rozwiązywaniu problemów finansowych, które blokują rozwój firmy. Dokonują się wtedy zmiany w każdej sferze działania. Stąd pomysł na program szkoleniowy Harmonia Liczb – autorka wierzy w to, że harmonia liczb oznacza spokój i stabilizację.

Mirosława Plaza stawia na relacje z klientem dlatego odbiera dokumenty osobiście aby poznać codzienne działania klientów. To powoduje że jej współpraca z klientami jest długoletnia i często na wyłączność.

Pracuje na nowoczesnych programach, które pozwalają na szybkie przetwarzanie danych i generowanie nowych rozwiązań.

Jej wyróżnikiem jest to że zajmuje się całym przepływem finansowym połączonym z optymalizacja kosztów.

ORDO Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe ORDO działa na rynku od 2013 roku. Oferuje kompleksową obsługę ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT. Sporządza deklaracje CIT, PIT, VAT oraz sprawozdania statystyczne GUS. Zapewnia pełną obsługę ZUS i kadrowo-płacową.

Świadcząc usługi księgowo – kadrowe przyświeca jej założenie, że najważniejsza jest jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Poznaj również

Tatiana Pałucka

Jolanta Suława

Krystyna Stawecka

Katarzyna Kobier

Katarzyna Polkowska

Monika Matwiejszyn

Elżbieta Manuiło

Małgorzata Szaflarska - Gil