marzanna tusza

Certyfikowany Interim COO – Czasowy Dyrektor Operacyjny. Shadow management dla managerów zarządzających. Specjalizuje się w usprawnianiu i wdrażaniu niezbędnych procesów biznesowych. Pomaga w usprawnieniu operacji i procesów biznesowych, aby firma działała lepiej, a ludzie chcieli dla niej pracować.

Zaangażowana w profesjonalizację interim management w Polsce. W latach 2018-2021 prowadziła projekt opisu i walidacji kompetencji interim managera, zakończony formalną rejestracją tej kwalifikacji w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji. W ramach działalności pro bono jest mentorem dla zarządzających przedsiębiorstwem w kryzysie, współpracując ściśle z Fundacją Firm Rodzinnych (program Early Warning Europe).

Jako COO interim manager oraz czasowy dyrektor operacyjny skupia się na skutecznym zarządzaniu w obszarach:

  • Eliminacji wąskich gardeł w zarządzaniu i komunikacji wewnętrznej;
  • Usprawnianiu struktur i procesów operacyjnych. Ustalaniu i osiąganiu założonych wskaźników biznesowych;
  • Wdrażaniu nowych projektów biznesowych;
  • Przekładaniu strategii na cele i zadania operacyjne, w tym budowie trwałych relacji z klientami.

Do realizowanych projektów wnosi swoją wieloletnią wiedzę i know-how. Angażuje aktywnie managerów do współpracy. Dba, by nie tylko rozumieli wdrażane zmiany, ale również czuli się z nimi dobrze i bezpiecznie.

Jej celem – obok realizacji zadania, jest zapewnienie spokoju i zadowolenia kadry zarządzającej z poczucia rozwiązania trudnej sytuacji oraz przekonanie o słuszności przyjętych działań.

Od 2021 roku wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie współpracując z Inwenta Interim Partners. Zarządza segmentem projektów managerskich opartych o delegowanie managerów czasowych (tzw. interim managerów) do przeprowadzania zmian w firmach, którym zależy na wypracowaniu szybkich i trwałych rozwiązań, prowadzących do rozwoju i wzrostu prowadzonego biznesu (tzw. transition management).

 

 

Kontakt: www.prolibero.pl

Poznaj również