Marzena Ramotowska: Ślubna Pracownia / Trener Mentalny

Właścicielka sieci franczyzowej „Ślubna Pracownia”, jednej z największych agencji ślubnych w Polsce, cenionej w branży ślubno – weselnej, przedsiębiorca od 2008 r. Certyfikowana Trenerka mentalna w zespole Mental Power Jakuba B. Bączka.

Marzena Ramotowska

W 2019 roku nominowana do nagrody „Sukces pisany szminką”.

Jedna z bohaterek książki „Lwice Biznesu” pod redakcją Ilony Adamskiej. Niedawno otrzymała również statuetkę „Lwica Biznesu 2019”. W grudniu 2019 wzięła udział w sesji do kalendarza charytatywnego  „Stop przemocy” na rzecz Fundacji Art. 

Perfekcjonistka z misją do tworzenia piękna i pomocy innym. Pełna pasji, wrażliwa na potrzeby innych. Jest głęboko przekonana, że tylko balans na wszystkich płaszczyznach życia pozwala osiągnąć prawdziwe sukcesy i szczęście. W życiu lubi iść pod prąd, tworzyć nowe wizje i przecierać zamknięte dotąd szlaki. Jest przekonana, że jeśli można sobie coś wymarzyć, można też to zrobić. Zna to z autopsji.

Pasjonatka rozwoju osobistego, podróży i jazdy konnej. Szczęśliwa żona i mama dwóch cudownych córek.

Zainteresowania: podróże, jazda konna, rozwój osobisty, trening mentalny

W czym mogę pomóc innym: Jestem franczyzodawcą, przedsiębiorcą od 2008 r., zatem mogę podzielić się wiedzą i doświadczeniem z prowadzenia firmy, franczyzy, organizacji ślubów i wesel, szkoleń Wedding Planner Masterclass.

Trener mentalny – sesje 1:1 z treningu mentalnego, w przyszłości szkolenia z treningu mentalnego dla wszystkich, nie tylko dla branży ślubno – weselnej.

slubna-pracowniaKONCEPCJA

Ślubna Pracownia zajmuje się kompleksową organizacją ekskluzywnych przyjęć okolicznościowych. Działalność firmy polega przede wszystkim na pomocy Klientom, poprzez wyszukiwanie odpowiednich Wykonawców, spełniających ich kryteria, a następnie nadzorowanie prac przygotowawczych tych Wykonawców i ostatecznym koordynowaniu imprezy, zwłaszcza ślubów i wesel. 

MISJA

Misją Ślubnej Pracowni jest perfekcyjne organizowanie imprez okolicznościowych, przede wszystkim ślubów i wesel, dla bardzo wymagających Klientów. 

Podstawową zasadą realizacji jest ich wyjątkowa, przemyślana stylizacja i wysoki stopień estetyzmu. Chcemy, aby oferta była inspiracją dla poszukiwań własnego stylu naszych Klientów. Realizujemy nawet najbardziej oryginalne pomysły, oferując nietypowe lokalizacje i niezapomniane atrakcje. 

Naszej pracy przyświeca następujące motto: „To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”.

OFERTA PODSTAWOWA

  • kompleksowa organizacja ślubu i wesela
  • częściowa organizacja ślubu i wesela
  • koordynacja ślubu i wesela
  • konsultacje ślubne
  • szkolenia dla przyszłych Wedding Plannerów ‘Wedding Planner Masterclass’
  • sesje treningu mentalnego, szkolenia

POZYCJA NA RYNKU

Ślubna Pracownia jest pierwszą siecią franczyzową w Polsce i drugą na świecie, oferującą kompleksową organizację imprez okolicznościowych. Budowa sieci franczyzowej została rozpoczęta w 2007 roku. Jesteśmy więc najstarszą krajową siecią na rynku branżowym.

TRENER MENTALNY

Jako Trener Mentalny pomaga ludziom obudzić pewność siebie i zbudować ich siłę wewnętrzną, która wynosi ich na wyżyny swoich możliwości.

Uczy jak być liderem w swoim biznesie, pomaga w “obudzeniu Olbrzyma”, jednocześnie znajdując balans w tym, co robimy na co dzień, korzystając z życia poprzez swoje pasje.

Kontakt: www.slubnapracownia.pl