Doradca ubezpieczeniowy. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, w tym w ubezpieczeniach grupowych, czyli skierowanych do firm i ich pracowników. Ubezpieczeniem, do którego stara się zachęcić każdego, jest ubezpieczenie gwarantujące leczenie chorób nowotworowych na całym świecie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi jako trener sprzedaży.

Skończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, o specjalności ubezpieczenia gospodarcze. Skończyła również studia doktoranckie o tym samym kierunku. Przez 4 lata była wykładowcą akademickim na dwóch poznańskich uczelniach. Trener sprzedaży i współtwórca projektu szkoleniowego dla multiagencji ubezpieczeniowych. Współautor tekstów do największego branżowego tygodnika w Polsce.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: W stworzeniu najbardziej optymalnego, zarówno pod względem zakresu, jak i ceny, programu ubezpieczeń dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Tak, aby odpowiadał on potrzebom oraz obawom mojego klienta.

FIRMA: „Życie w Multi” – firma zajmująca się szerzeniem idei ubezpieczeń na życie. Jest to zarówno projekt doradczy, jak i szkoleniowy. Pomaga multiagentom wdrażać ubezpieczenia na życie w swojej bieżącej pracy. 

Poznaj również