Marta Kobińska

Fundatorka i Prezes Fundacji Bezpieczni Finansowo, której głównym celem jest edukacja finansowa młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym oraz młodocianych matek i kobiet doświadczonych przemocą ekonomiczną. 

Moją pasją obok finansów jest psychologia i w roku 2020 postanowiłam połączyć finanse i psychologię tworząc markę Piasek w Butach. Miejsce stworzone dla kobiet, które chcą zadbać o swoją relację z pieniędzmi, zmienić przekonania, schematy, nawyki, które blokują im osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego. 

Przez ponad dwa lata współpracy z klientkami oraz małymi i średnimi firmami, w odpowiedzi na ich potrzeby poczuła, że wiedza prawno – finansowa w oderwaniu od samoświadomości i samoświadomość bez podstawowej wiedzy prawno – finansowej nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Postanowiła połączyć te obszary i w ten sposób powstał projekt Bezpieczna Finansowo. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Pomogę zmienić podejście do pieniędzy, zmieniając przekonania oraz schematy, które blokują osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego. Pomogę opanować budżet domowy oraz firmowy. Pomogę w stworzeniu indywidualnych narzędzi wspomagających zarządzania finansami.

Moje naturalne umiejętności słuchania, empatia i dostrzeganie potencjału w ludziach zaowocowały sukcesami zawodowymi i osobistymi wielu ludzi. Zawsze daje mi to ogromną moc jak mogę obserwować  i stymulować rozwój innych ludzi. Pomimo, że praca w finansach dawała mi wiele radości i satysfakcji to jednak postanowiłam pójść za głosem serca i wspierać kobiety, które chcą żyć na własnych warunkach. I nie żałuję!

ZAINTERESOWANIA: Uwielbia podróżować, czytać, chodzić do teatru czy opery. Szczęśliwa posiadaczką pięciu kotów syberyjskich oraz psa rasy shiba inu. Cały czas się rozwija, dokształca, wzmacnia swoje kompetencje. Wycisza się medytując. 

O FIRMIE: Powstaław 2018 roku i świadczy usługi mentoringowe oraz consultingowe w zakresie optymalizacji procesów finansowych.

W 2020 roku poszerzyła usługi o indywidualne konsultacje mające na celu budowanie swojej osobistej strategii finansowej i bezpieczeństwa finansowego. Jej klientami są kobiety, które chcą być niezależne i bezpieczne finansowo. Jej misją jest poszerzanie świadomości na temat bezpieczeństwa finansowego wśród kobiet. Jako jedyna firma na rynku łączy psychologię z wiedzą prawno – finansową, czerpiąc z doświadczeń w finansach zarówno wielkich korporacji jaki i mniejszych butikowych firm.   

Kontakt: www.bezpiecznafinansowo.pl

Poznaj również