Marta Kaczmarczyk

Ukończyła polsko – niemieckie studia prawnicze na Viadrinie we Frankfurcie nad Odrą, na wymianie studenckiej była w Kolumbii.

Nietypowe wybory to chyba moje drugie imię – wymiana w kraju, który w 2009 r. kojarzył się chyba tylko z narcotraficantes, licencja pilota paralotni, samotne podróże po Nepalu, także z paralotnią, pasja łowiecka w tradycyjnym wydaniu.

Po studiach pracowała kilka lat w dużej i prężnie rozwijającej się kancelarii zajmując się sprawami gospodarczymi, prawem pracy – i to ta praca dała jej mocne podwaliny i doświadczenie zawodowe jako prawnik. W międzyczasie zrobiła aplikację radcowską, następnie wyjechała na 2,5 roku do Macedonii, gdzie doradzała i do dziś doradza jako in-house lawyer w ramach nowo powstającej inwestycji odlewni żeliwa.

Jednak cały czas czuła, że chciałaby tworzyć coś kreatywnego. To w słonecznej Macedonii doszedł w końcu do głosu pomysł na OTHEA, którą rozwija od początku 2019 r. OTHEA stała się ujściem dla jej miłości do włoskich jakościowych tkanin i długo nieodkrytej pasji dla starego dobrego krawiectwa, które musiała wyssać z mlekiem matki.

Jej wartościami życiowymi jest między innymi autentyczność i profesjonalizm, a połączenie pracy prawnika i projektu marki odzieżowej stało się właśnie tego odzwierciedleniem.

ZAINTERESOWANIA: Pasjonatka rozwoju osobistego, salsy kubańskiej, podróży oraz leśnych spacerów w towarzystwie
rudego czworonoga.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Na bazie mojego intensywnego doświadczenia w ramach prowadzenia własnej marki modowej chętnie podzielę się doświadczeniem jak uniknąć kosztownych błędów początkującego, jak współpracować z konstruktorką oraz szwalniami, gdzie szukać podwykonawców, oraz jak budżetować i wyceniać produkty.
Jako radca prawny doradzę w sprawach związanych z szeroko pojętym prawem pracy, przygotuję umowę, napiszę regulamin dla sklepu wysyłkowego.

otheaO FIRMIE: OTHEA to doskonałe jakościowe włoskie tkaniny zamienione w wizję o kobiecie z klasą, przebojowej, niezależnej, kolorowej i empatycznej. Odzież OTHEA jest ekspresją naszej kobiecej duszy – barwnej i nietuzinkowej, profesjonalnej w ciągu dnia, a z drugiej strony kreatywnej i szalonej po godzinach.

To dlatego OTHEA to z jednej strony eleganckie sukienki i spódnice uszyte z najlepszych włoskich wełen i które idealnie sprawdzą się w zawodowych sytuacjach, a z drugiej limitowane serie zwiewnych i kolorowych jedwabiów, które delikatnie otulą kobiecą skórę dając jej wytchnienie po ciężkim dniu pracy. W każdym projekcie OTHEA zaszyta została nutka nieszablonowości – nieruzinkowe cięcia, złote guziki, klamry… taka jest właśnie kobieta OTHEA – profesjonalna indywidualistka.

Kontakt: www.othea.pl oraz www.prawopracydlapracodawcy.pl   

Poznaj również

Sylwia Ciszewska

Sylwia Ciszewska

Tatiana Dembska

Tatiana Dembska

Lucyna Przyborek

Lucyna Przyborek

Agnieszka Gniotek

Agnieszka Gniotek

Sylwia Petryna

Sylwia Petryna

Marlena Drygas

Marlena Drygas

Katarzyna Kobier

Katarzyna Kobier

Agnieszka Bobrukiewicz

Agnieszka Bobrukiewicz