Marta Kaczmarczyk

Ukończyła polsko – niemieckie studia prawnicze na Viadrinie we Frankfurcie nad Odrą, na wymianie studenckiej była w Kolumbii.

Nietypowe wybory to chyba moje drugie imię – wymiana w kraju, który w 2009 r. kojarzył się chyba tylko z narcotraficantes, licencja pilota paralotni, samotne podróże po Nepalu, także z paralotnią, pasja łowiecka w tradycyjnym wydaniu.

Po studiach pracowała kilka lat w dużej i prężnie rozwijającej się kancelarii zajmując się sprawami gospodarczymi, prawem pracy – i to ta praca dała jej mocne podwaliny i doświadczenie zawodowe jako prawnik. W międzyczasie zrobiła aplikację radcowską, następnie wyjechała na 2,5 roku do Macedonii, gdzie doradzała i do dziś doradza jako in-house lawyer w ramach nowo powstającej inwestycji odlewni żeliwa.

Jednak cały czas czuła, że chciałaby tworzyć coś kreatywnego. To w słonecznej Macedonii doszedł w końcu do głosu pomysł na OTHEA, którą rozwija od początku 2019 r. OTHEA stała się ujściem dla jej miłości do włoskich jakościowych tkanin i długo nieodkrytej pasji dla starego dobrego krawiectwa, które musiała wyssać z mlekiem matki.

Jej wartościami życiowymi jest między innymi autentyczność i profesjonalizm, a połączenie pracy prawnika i projektu marki odzieżowej stało się właśnie tego odzwierciedleniem.

ZAINTERESOWANIA: Pasjonatka rozwoju osobistego, salsy kubańskiej, podróży oraz leśnych spacerów w towarzystwie
rudego czworonoga.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Na bazie mojego intensywnego doświadczenia w ramach prowadzenia własnej marki modowej chętnie podzielę się doświadczeniem jak uniknąć kosztownych błędów początkującego, jak współpracować z konstruktorką oraz szwalniami, gdzie szukać podwykonawców, oraz jak budżetować i wyceniać produkty.
Jako radca prawny doradzę w sprawach związanych z szeroko pojętym prawem pracy, przygotuję umowę, napiszę regulamin dla sklepu wysyłkowego.

otheaO FIRMIE: OTHEA to doskonałe jakościowe włoskie tkaniny zamienione w wizję o kobiecie z klasą, przebojowej, niezależnej, kolorowej i empatycznej. Odzież OTHEA jest ekspresją naszej kobiecej duszy – barwnej i nietuzinkowej, profesjonalnej w ciągu dnia, a z drugiej strony kreatywnej i szalonej po godzinach.

To dlatego OTHEA to z jednej strony eleganckie sukienki i spódnice uszyte z najlepszych włoskich wełen i które idealnie sprawdzą się w zawodowych sytuacjach, a z drugiej limitowane serie zwiewnych i kolorowych jedwabiów, które delikatnie otulą kobiecą skórę dając jej wytchnienie po ciężkim dniu pracy. W każdym projekcie OTHEA zaszyta została nutka nieszablonowości – nieruzinkowe cięcia, złote guziki, klamry… taka jest właśnie kobieta OTHEA – profesjonalna indywidualistka.

Kontakt: www.othea.pl oraz www.prawopracydlapracodawcy.pl   

Poznaj również