Marlena Grzymkiewicz: Martess Hair & Beauty

Właścicielka Salonu Martess Hair & Beauty w Bytomiu, linergistka aktywnie pracująca w gabinecie, praktyk biznesu. Uwielbia szkolić i dzielić się wiedzą w obszarze beauty.

Marlena Grzymkiewicz

Firmę prowadzi od 2011 roku, od 2017 współpracuje z firmą Lukomades, z którą prowadzi szkolenia menadżerskie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, efektywnej komunikacji, obsługi klienta dla pracowników salonów kosmetycznych i fryzjerskich, kursy kosmetyczne, stylizacji paznokci oraz fryzjerskie.

Od 2017 roku Organizatorka i prowadząca cyklu wydarzeń dla kobiet „Kobiecy Bytom”- przy współpracy z Bytomskim Centrum Kultury. Misją projektu jest tworzenie przestrzeni dla kobiet, które szukają miejsca dla siebie, chcą się spotkać z przyjaciółkami, mieć pretekst do wyjścia z domu, uzyskać niecodzienną wiedzę jednocześnie wspaniale się przy tym bawiąc. Wydarzenia, które zrzesza setki Kobiet, pokazują im przestrzeń dla nich samych. Rekordowa ilość pań w trakcie jednego ze spotkań wyniosła 498 osób!

Ukończyła Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach – trener linergista; Copernicus Bytom – technik usług kosmetycznych; Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – kierunek Zarządzanie oraz Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu (wydział w Chorzowie) o kierunku Finanse i Rachunkowość.

W 2018 roku zdobyła tytuł Expert Beauty podczas ogólnopolskiego konkursu Beauty Meeting swoim wystąpieniem dotyczącym „Public relations w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi”. 

W 2019 roku powtórzyła ten sukces omawiając problem „Dlaczego musisz wiedzieć ile zarabiasz?” w branży beauty.

Od 2017 roku podpisała się pod 150 certyfikatami wystawionymi dla uczestników jej szkoleń z branży beauty.

ZAINTERESOWANIA: makijaż permanentny, wystąpienia publiczne, biznes, marketing, kosmetologia, uroda.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: w otwarciu biznesu, poszerzeniu horyzontów, promocji

martessO firmie:  Na rynku od 2011 roku. W swojej ofercie posiada:
– Profesjonalne zabiegi kosmetyczne
– Usługi fryzjerskie damsko-męskie
– Spa włosów
– Zabiegi ujędrniające i odchudzające
– Medycyna estetyczna
– Wizaż
– Karboksyterapia
– Makijaż permanentny
– Dietetyk
– Akupunktura
– Quantec

Kontakt: www.martess.pl