Małgorzata Walisiak otrzymała tytuł magistra sztuki w pracowni malarskiej warszawskiej ASP.

Małgorzata Walisiak

fot. Marcin Gregorczyk, Luxurity.org

Jest plastykiem po Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych w Radomiu o specjalizacji Reklama Wizualna (2009). W 2015 ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu marketingu internetowego. Od 2019 prowadzi bloga oraz video bloga na tematy związane z projektowaniem.

Cele Małgorzaty Walisiak

Osobista misja: Sprawiać, żeby otoczenie było piękne i uporządkowane.

Misja firmowa: Efektywne łączenie funkcji z estetyką poprzez dostarczanie unikalnych projektów.

Projektowanie wnętrz Perla Design

W pracowni projektowania wnętrz Perla Designpriorytetem jest człowiek. Na pierwszym miejscu stawiamy użytkowników projektowanej przestrzeni. Opracowujemy projekty skrojone na miarę potrzeb i możliwości. Maksymalnie wykorzystujemy walory konkretnego wnętrza a defekty potrafimy zamienić na pozytywy. Nasze projekty wyróżnia to, że są stworzone przez ludzi dla ludzi. Nie stosujemy fikcyjnych, niefunkcjonalnych rozwiązań, które świetnie prezentują się jedynie na wizualizacjach. Kochamy ponadczasowe piękno i prostotę.

Kontakt: www.perla.design

Projektowanie grafiki dla firm – Moje Projektowanie

zrzut-ekranu-2020-02-27-o-13-01-50Doskonale wiemy, że grafika firmowa nie jest „sztuką dla sztuki”. Projekty graficzne mają za zadanie realizować konkretne cele marketingowe i wizerunkowe. Realizujemy projekty dla małych i średnich firm a także dla międzynarodowych marek.  Świetnie poruszamy się w ramach ustalonych założeń identyfikacji korporacyjnej. Sami także opracowujemy kompleksowe identyfikacje wizualne od projektu logo z księgą znaku począwszy, przez wizytówki, plakaty, banery, a skończywszy na standach targowych. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, staramy się poznać branżę i kontekst. Idziemy krok dalej: zastanawiamy się także nad potrzebami Klientów naszych Klientów. Bowiem dla nich w głównej mierze tworzymy przekaz wizualny- mówi Małgorzata Walisiak.

Kontakt www.mojeprojektowanie.pl

Malarstwo do wnętrz

Najbardziej lekka i najmniej zobowiązująca forma realizacji misji firmowej. Oferujemy możliwość zakupu gotowych obrazów w różnych technikach malarskich: olej, akryl, akwarela. Można zamówić obraz do danej przestrzeni. Udzielamy konsultacji przy doborze obrazów do konkretnego wnętrza.

Kanał na Youtube TUTAJ / Profil na FB TUTAJ

Poznaj również

Tatiana Pałucka

Brygida Beck

Agata Wojcik

Magda Wolińska

Marlena Grzymkiewicz

Anna Czamarska

Magdalena Wontek

Ewa Mechelewska